קניית תכשיטי שריפה: חזרה ליסודות

אם אתם מחפשים דרך אכפתית אך פרטית לזכור את יקיריכם, תכשיטי שריפה עשויים להתאים לכם. למעשה, הצמידים, הטבעות והתליונים הללו נותנים מחווה ליקיריכם שנפטרו.

בחירת תכשיטי האפר הטובים ביותר עשויה להיות מעט קשה יותר עבורך. הסיבה היא שיש טונות של סגנונות לבחירה. יתר על כן, פריטים אלה אינם דברים רגילים. בואו לגלות עוד על רכישה זו.

מבוא לתכשיטי שריפה

תכשיטי שריפת השריפה, הידועים גם כתכשיטי אבל, שימשו לראשונה בשנות ה-1800. במהלך אותה תקופה, בני משפחתו של המנוח לקחו מעט שיער מראשו של המנוח והכניסו לזכרון מצנפת או סיכה.

לטבעת או לתליון, למשל, יש פנים חלול שאליו ניתן לגשת על ידי הסרת הבורג הברגה. אתה יכול למצוא את הבורג בתחתית, בצד או האחורי של היחידה. בדרך כלל, ניתן להציל קורט אפר שרוף בתוך היחידה.

עם חלוף הזמן, תכשיטי השריפה המשיכו להתפתח. היום, זה הפך לדרך חדשנית לזכור את יקירינו.

תכשיטי שריפה הם מתנה נהדרת

אם איבדת אדם אהוב, תכשיטי שריפה יכולים להיות בחירה מצוינת עבורך. למעשה, זה גם מהווה פריט מתנה נהדר. למען האמת, הם בחירה מצוינת גם עבור בעלי חיות מחמד.

אתה יכול לשמור קצת פרווה של חיית המחמד שאיבדת לאחרונה. זה יעזור להתמודד עם אובדן חיית המחמד היקר שלך. במילים אחרות, תכשיטי שריפה עוזרים לך להביע את אהבתך ואת אהדתך כאשר אינך יכול לעשות זאת כמו פרחים וכרטיסים.

מכיוון שיש הרבה סגנונות לבחירה, אתה יכול לקנות אחד לפי הטעם האישי שלך.

עצות תחזוקה

קל לנקות תכשיטי שריפה ותחזוקה שוטפת יכולה לעזור לך להאריך את חיי היחידה. להלן כמה כללי עשה ואל תעשה שיכולים לעזור לך לשמור על המוצר שלך במצב טוב במשך שנים רבות.

רשימת פעולות עשה

השתמש במטלית עדינה נטולת מוך כל שבועיים לניקוי. יש לוודא שהשטיח יבש ומאפשר לנגב את משטח המוצר. כך תוכלו להסיר כל הצטברות ושמן ממשטח התליון.

נסה שטיח ליטוש. אתה יכול להשתמש בו לאחר שניגבת את משטח התליון. תרגול זה ישפר את היופי של היחידה ויגרום לה לזרוח.

עליך לבחור מקום בטוח לאחסון התכשיטים שלך. כאשר לא בשימוש, יש לאחסן את השרשרת או התליון במקום בטוח כמו ארונות או קופסה. זה לא רעיון טוב להשאיר את המוצר על השיש ליד הכיור או דברים אחרים.

רשימת אל תעשה

זו טעות גדולה להשתמש בחומר לניקוי תכשיטים מכיוון שהם עלולים להזיק לחלק החיצוני של המתכת ולפגוע בשלמות המתכת.

זה לא רעיון טוב לשחות, להתקלח או להתרחץ בזמן לובש את היחידה. הדבר עלול לפגוע בתכשיטים.

אז זהו מידע בסיסי על תכשיטי שריפה ועל הטיפים שכדאי לעקוב אחריהם כדי לטפל בהם היטב.


Source by Shalini M

About admin

Check Also

היתרונות והחסרונות של אבזמי תכשיטים מגנטיים

יש הרבה סוגים שונים של אבזם תכשיטים זמינים לקנות אם אתה מייצר תכשיטים משלך. סוג …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments