קעקועים בכלא ומשמעותם

קעקוע בכלא הוא הנוהג של יצירה והצגה של קעקועים בסביבת כלא. הם משמשים לעתים קרובות לתיאור חברות בכנופיות, מעמד כלא, קשרים משפחתיים, אמונות רוחניות ומשמשים לעתים קרובות כצורה של קוד ויש להם משמעויות נסתרות. קעקוע אסור ברוב בתי הכלא ולכן הוא נעשה בסתר, עם ציוד קעקוע מאולתר. בתוך מערכת הכלא המתרחבת, הקעקועים נלקחים ברצינות על ידי האסירים ושומריהם כאחד. לקעקועים שהושגו כשהם כלואים יש משמעות מיוחדת הן לאסירים עצמם והן לרחוב.

שיטות קעקוע בכלא

ישנם שני סוגים סטנדרטיים של אקדחי קעקוע בכלא, הספינר והממסר. אקדח הממסר טוב בהרבה מהמתקן לספינר וכעת הוא נמצא בשימוש נרחב יותר. אסיר מפרק את רכושו היקר ביותר, רדיו ומסיר את הטרנזיסטור. לאחר מכן מוסר חוט הנחושת הדק שעטוף אותו בורג המספק ממסר אוטומטי בעת הפעלה. לאחר מכן על האסיר לרכוש זיפים ממברשת תיל מתחזוקה, ולחדד אותם בכדי לספק את המחט. הגליל עשוי מעפרון מכני איכותי ומוט האבזור עשוי חתיכת רצועת מזרן גמישה ומגנט בגודל אגורה. אקדח הקעקועים מופעל אז על ידי הטרנזיסטור של רדיו אחר. אז להחזיק באחד מ"אקדחי "הקעקועים האלה די יקר ובכלא, קשה יהיה להשיג" כסף ".

ברור שללא הציוד הזה, שיטת הליקוט והתקוע של אול עם סוג של סיכה עובדת גם כן.

מתכון לדיו קעקוע בכלא

קח מיכל מתכת, עדיף לחתוך חצי פחית סודה, והכניס שמן תינוקות וכותנה לפחית. לאחר מכן תזדקק לחתיכת מתכת שטוחה שניתן לשים מעל פתח הפחית מבלי לכסות אותה. שורפים את שמן התינוק והכותנה ומאפשרים לעשן לפגוע ביריעת המתכת ולהשחיר אותו כהה ככל האפשר. לאחר מכן תגרד את כל האבקה השחורה ותחזור על הפעולה. אתה רוצה להשתמש בכרטיס אשראי או משהו דומה לשם כך, שכן סכיני גילוח ומגרדי מתכת אחרים עלולים להשאיר רסיסים באבקה. שים את אבקת הקעקוע שלך בכלי קטן, כובע למשחת שיניים הוא מה שאני ממליץ ומלא את המכסה בערך באמצע הדרך. לאחר מכן הוסיפו כמה טיפות שמפו שקוף וללא ריח. מערבבים היטב. הדיו המלא שלך צריך להיות עקבי דיו של עט, או אולי מעט יותר עבה. כדי לדלל את הדיו, הוסף שמפו, וכדי לעבות אותו, הוסף עוד אבקה.

חלק מהאסירים פשוט ישתמשו בדיו מתוך עט. ישנן שיטות שונות לבניית מתכון דיו וכולן כנראה שימשו בשלב זה או אחר.

בשל היעדר ציוד מתאים וסביבות סטריליות בכלא, הקעקוע בכלא מהווה סיכונים בריאותיים, כגון HIV/איידס והפטיטיס. עם זאת, האסירים מודעים לכך באופן מאיים ולוקחים כמה שיותר אמצעי זהירות בהתחשב בתנאים שבהם הם פועלים.

אסירים רבים בכלא שעושים קעקועים הם אמנים מוכשרים מאוד. בעל כישורי קעקוע איכותיים הוא כלא הוא מיומנות מאוד משתלמת. לאמני קעקועים ותיקים בכלא יש סיכוי הרבה יותר טוב להרוויח "כסף" מאשר לומר האסיר שמנסה להשליך סמים מאחורי הקלעים. הם גם זוכים לכבוד מעורר התפעלות של אסירים אחרים כמו גם של קציני התיקון עצמם. שלא כמו פעילויות אחרות לכיפוף מוחות כגון רכילות או גירויים הקשורים לכנופיות אמן הקעקועים מעסיק את דעתו בעור ובאמנות.

כמה משמעויות קעקוע בכלא בצפון אמריקה

שלוש נקודות מסודרות כמשולש – עיצוב זה נמצא לרוב בין אצבע האצבע לאגודל. העיצוב מייצג "mi vida loca", שפירושו "החיים המטורפים שלי".

קעקוע דמעה – עיצוב זה נלבש על ידי העין. זה מציין כי הלובש הרג מישהו או כי לאדם נהרג חבר בכלא.

תלתן – עיצוב זה נלבש בכל מקום בגוף ונמצא לעתים קרובות על אלה השייכים לאחווה הארית. במקרה זה, החצץ כולל לעתים קרובות גם את המספר 12, כאשר 1 עומד על "A" ו -2 עומד על "B."

אס עלה – לבוש בכל מקום על הגוף, העיצוב הזה נלבש בעיקר על ידי אלה השייכים לאנשי אקו טאון או לכנופיית בויז האסייתית. ה- A, המונח לעתים קרובות באמצע הכף, נועד לסמל את האסיאתית ואילו הכף מסמל גנבה.

המספר 13 – קעקוע זה מצביע על חברות עם כנופיית Mara Salvatrucha 13.

המספר 14 – קעקוע זה מצביע על חברות ב- Nuestra Familia, שהיא כנופיית כלא. החבורה הזו קשורה לנורטנוס, כנופיית רחוב.

אזורי אזור – חברי כנופיה רבים משתמשים בקידומת לשכונה שלהם כקעקוע, אם כי זה יכול להיות מיושן עם שינוי אזור החיוג.

שעון ללא ידיים – לרוב ממוקם על הזרוע העליונה, קעקוע זה מסמל "עושה זמן".

קורי עכביש – בדרך כלל נמצא על המרפק, קעקוע זה משמש על ידי עליונות לבנים כדי להוכיח כי הם פצעו קשה או הרגו את אחד מ"יריביהם ". העיצוב נמצא בדרך כלל גם על אנשים שישבו בכלא.

פני שעון ללא ידיים – עושה זמן

מצבות עם מספרים – השנים שהם היו בפנים

מצבות עם מספרים ו- RIP – אבל על מותו של חבר

פנים של בכי נקבה – יש מישהו מבחוץ שמחכה

SWP – כוח לבן עליון

100 % טהור – לבן טהור או אנגלו

חלון תא עם שמש או ציפור – מחכה לצאת

במדינות אחרות כמו רוסיה, אוסטרליה, צרפת, בריטניה, סין ואחרים כולן כוללות בתי כלא עם אסירים הנושאים קעקועים בעלי משמעות משמעותית. למעשה, לרוסיה ולרפובליקות לשעבר שלה יש מגוון מאוד משוכלל של משמעויות קעקועים.

נקודה אחת מאוד חשובה שהאסירים שוקלים בעת קעקוע היא להיתפס. אם אסיר נתפס כשהוא עושה קעקוע הוא כפוף לעונש של 15 ימי בידוד. החשד בקעקוע, כפי שאולי מסומן באדמומיות העור בו נצבע קעקוע טרי עדיין יכול להביא לתוצאות, כגון חיוב. אבל היי, אם אתה עושה חיים בלי אפשרות לשחרור זה באמת מעסיק אותך הרבה?

הרעיון של קעקועים בכלא הוא כמעט לא מודרני. ישנן עדויות המצביעות על כך שאסירים קעקעו כבר בתקופה המצרית. כמו ברבים מהקעקועים שעוברים האסירים כיום, גם לקעקועים אלה הייתה משמעות משמעותית. לדוגמה קעקועי מלך או פירמידה נלבשו על ידי אנשים שהיו מסוכנים מאוד, כגון מתנקשים, בוסים ראשיים ומוחות.


Source by Chris Orr

About admin

Check Also

יש לך קעקוע? אתה עלול להיות בסיכון לסרטן

האם יש לך כרגע קעקוע או שוקל לעשות? אז כדאי לקרוא על ההשפעות של השגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments