קעקועים חדשים ואיך לשמור אותם בריאים ונראים טוב

לכל מקעקע יש הוראות ספציפיות שונות כיצד לשמור על הקעקוע החדש שלך במצב טוב, ומוצרים ספציפיים שהם ממליצים עליהם, אבל יש כמה הוראות בסיסיות שנכונות ללא קשר למה שיש לאדם מסוים לומר. אחרי הכל, הם עסק ומכירת מוצרים עוזרת להגדיל את הרווח שלהם.

אבל הדברים הבסיסיים שאתה צריך לעשות כדי לוודא שהקעקוע שלך יישאר יפה ונקי מזיהום הם לנקות אותו ולהגן עליו. כשזה מגיע לניקוי זה, אתה רוצה להשתמש במים חמימים וסבון. הסבון צריך להיות סבון בסיסי, ללא ריח באופן אידיאלי, עם כמה שפחות כימיקלים נוספים. לגבי איך לנקות אותו עם מים וסבון, אתה אף פעם לא רוצה לשפשף את הקעקוע. זה אחד הדברים הגרועים ביותר שאתה יכול לעשות. במקום זאת, אתה רוצה לקחת סמרטוט טרי, להרטיב אותו יפה ולרטוב עם מי סבון חמים, ולספוג את הקעקוע בעדינות. לאחר מכן, אתה יכול להשתמש בקרם אנטיביוטי או neosporin ולמרוח אותו בעדינות על הקעקוע. זה בעצם כמו לטפל בפצע, כי זה בעצם מה זה קעקוע!

אתה רוצה לתת לקעקוע שלך לנשום ולקבל חמצן גם כן. אז אל תכסו אותו, אלא אם כן אתם חייבים כי הוא נמצא במקום בו הוא יישפש מבגדים, או מקום בו העור שלכם בא באופן קבוע במגע עם דברים אחרים שעלולים לגרום לחיכוך על פני הקעקוע. גם אם אתה צריך לכסות את זה, נסה לעשות זאת כמה שיותר מינימלי. כמו כן, ייתכן שתרצה לכסות אותו אם אתה נכנס לאור שמש ישיר, כי זה יכול לגרום לבעיות גם עבור הקעקוע.

דברים נוספים שכדאי להימנע מלעשות כאשר יש לך קעקוע חדש הם לבוא במגע עם כימיקלים קשים. אתה אולי חושב שזה לא משהו שאתה נתקל בו לעתים קרובות, אבל דוגמאות כמו ניקוי אלכוהול, כלור או ברום מבריכות וג'קוזי עלולות להרוס את הקעקוע שלך. אז הישאר מחוץ לבריכה במשך כמה שבועות עד שהקעקוע שלך יזדמן באמת להידבק ולהיות קבוע. הקעקוע שלך עשוי להתחיל להצטבר מעט עם הזמן. זה נורמלי לחלוטין, וחשוב מאוד לא לגעת בגלדים. תן להם ליפול באופן טבעי! קטיף בגלדים יכול גם להרוס את הקעקוע. הם יתחילו לגרד אז תצטרך למצוץ אותם או אם אתה נואש אתה יכול לטשטש אותם בעדינות עם סמרטוט רטוב וחם, בדומה לזמן שאתה מנקה אותם.

לאחר שתהליך הריפוי מסתיים, העור שלך באזור הקעקוע עלול להתייבש. מרחי על הקעקוע תחליב לחות ללא ריח עם מינימום כימיקלים ותשמרי לא רק על העור שלך לח, אלא גם הקעקוע שלך יהיה בהיר ותוסס. זה יעזור לשמור אותו במצב הטוב ביותר האפשרי למשך שנים רבות.


Source by Brian Szotak

About admin

Check Also

שיטות הסרת קעקועים של בית הספר הישן

השיטות של היום להסרת קעקועים מתקדמות הרבה יותר בהשוואה לאלו של פעם. לפני 10 ו-15 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments