קעקועים של איגואנה – המשמעות האמיתית נחשפה

שיקולים שיש לעשות לפני רכישת קעקוע איגואנה

כאשר אתה מתחיל לשקול לרכוש קעקוע איגואנה, יש לשקול את ההשלכות של פעולה זו. גורמים שיש לקחת בחשבון לפני קבלת קעקוע איגואנה עשויים לכלול חלק מהדברים הבאים:

מַשְׁמָעוּת

קעקועי לטאה, הכוללים קעקועי איגואנה, הם סמל לחיפוש האור על ידי נפש האדם. סמלים אחרים קשורים גם לקעקוע האיגואנה. לפני קבלת הקעקוע הזה, המשמעות המתאימה שלו צריכה להיות ידועה לך היטב. צריך לחפש קעקוע שהמשמעות שלו רלוונטית עבורך.

קעקועי איגואנה, כמו כל קעקוע קבוע אחר, כואב להשגה וכאיב להסרה באותה מידה. צריך להפוך את הכאב שנמשך בקבלת קעקוע למשמעותי והוא אמור לסמל דבר או התרחשות משמעותיים בחייו האישיים. יש לציין כי הפרשנות של אלה למשמעות הקעקוע עשויה להיות שונה מהפרשנות הכללית. עם זאת, פרשנות אישית היא זו בעלת משמעות גדולה יותר.

אִינְדִיבִידוּאָלִיוּת

ייתכן שכמה אנשים לא יוכלו למצוא פרשנויות לקעקועים של איגואנה שיש להם משמעות משמעותית עבורם. הם בכל זאת מקבלים את קעקוע האיגואנה כי היצור הוא רלוונטי עבורם. אם לאדם יש תכונות דומות לאיגואנות או אין זה אומר שאדם אוהב או לא אוהב אותן.

צריך לבצע כמות לא מבוטלת של מחקר לפני שניתן להסיק שליצור יש תכונות דומות לך. איגואנות הן שורדות בשל העובדה שהן ערות כשחיות אחרות כבר נסוגו. לכן הם סמל של ניצולים ואדם יכול לקבל קעקוע איגואנה אם אחד מאמין שהוא / היא ניצול.

עִרעוּר

כמה אנשים מוקסמים מהיצור הזה ועושים קעקועים בגלל גורם זה. אחרים שמקבלים קעקועים של איגואנה הם בעלי איגואנות שהם מחזיקים כחיות מחמד או אנשים שבסופו של דבר רוצים לקבל אותם. עבור אנשים מסוימים, האיגואנה היא החיה האהובה עליהם. דעה זו היא אינדיבידואלית עבורם ומאוד סובייקטיבית שכן לאנשים יש סיבות שונות לחבב חיות שונות. לאנשים האלה יש משיכה ברורה לחיה הזו.

אומנות

לאחר התלבטות על נימוקים אישיים לביצוע קעקוע איגואנה, יש להחליט על העיצוב הסופי. אפשר לבחור עיצוב פשוט שלא יגרום להרבה כאב או עיצוב משוכלל שעשוי להיות בעל מגוון צבעים. זה האחרון ידהים את כל מי שרואה את זה אבל היה גורם להרבה כאב כאשר הוא מקבל את זה.

עיצובי קעקועים זמינים באינטרנט וניתן להוריד אותם ולשכפל אותם על ידי אמני קעקועים במיקומך. המיקום המדויק של הקעקוע צריך להיקבע מראש. יש לשקול מקום שלא יעמיד את בריאותך בסכנה ועדיין ישפר את יופיו של הקעקוע. רצוי לקבל המלצות שונות היכן הוא צריך להיות לפני קעקוע העיצוב.

מיקום

יש חשיבות רבה לעמדה בה הוא מוצב. יש אנשים ששקולים למקם את הקעקוע במקומות שבהם התכווצות השרירים תיתן אשליה שהיצור זז. תנועה זו תגרום לקעקוע להיראות כמו אמיתי. בני נוער לרוב מניחים את הקעקועים שלהם במקומות סמויים כדי להימנע מצרות מהוריהם או מאנשים אחרים שעלולים לגרום להם לצרות אם הם יראו את הקעקוע.


Source by Abhishek Agarwal

About admin

Check Also

שיטות הסרת קעקועים של בית הספר הישן

השיטות של היום להסרת קעקועים מתקדמות הרבה יותר בהשוואה לאלו של פעם. לפני 10 ו-15 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments