קעקועים של שמש וירח – משמעויות ורעיונות לעיצובי קעקועים

יש רק משהו בקעקועים של שמש וירח שמושכים גם את חובבי הטאט הגברים וגם את הנקבות כדי שידוו אותם בגאווה על גופם. חייבת להיות המשמעות עצמה, או אולי הצבעים העזים או אולי הנטייה שטופת השמש שהיא יכולה לשדר. תהיה הסיבה אשר תהיה, סוג זה של נושא טאט בהחלט ימשיך להתעורר לחיים על בדים אנושיים על ידי אמני קעקועים מוכשרים מכל דור.

השמש והירח, עוד לפני שהפכו לפריט קבוע שנראה על אמנות גוף, תמיד מילאו תפקיד בדימויים. עבור תרבויות רבות ברחבי העולם, השמש היא התגלמות האנרגיה הגברית, האור והחום בעוד הירח הוא סמל המסתורין והיצירה הנשית. כשהם משולבים כעיצוב, הם נתפסים כאיחוד של שני ניגודים המתאחדים כאחד כדי ליצור הרמוניה ואיזון. הם ייצוג של הצדדים הכפולים של האנושות הדרושים על מנת להשיג איזון ויציבות.

שני הסמלים המדהימים הללו הם שניהם סמלים למוות ולידה מחדש. השמש זורח ושוקעת מדי יום, בעוד שלירח יש שעווה ודעיכה חודשית. אנרגיית השמש היא שיכולה לחמם את כדור הארץ ולגרום לבשילים להבשיל בעוד כוח המשיכה של הירח יכול להשפיע על המים ולשלוט בזרימת הגאות והשפל. ואכן, שני האלמנטים הללו פועלים יחד כדי להכניס הכל לאיזון ולהרמוניה מושלמת.

קעקועים של שמש וירח יכולים להתבצע בהרבה דרכים; מצבעים בהירים ועד לצבעים חיים ועד דיו שחור מלא בקווים עבים או דקים. הם יכולים להיעשות כמו קעקוע פשוט שמש וירח או שהם יכולים להיות בדיו בקווים מפורטים וציורים. ניתן לשלב אותם גם עם אלמנטים אחרים כגון כוכבים, פרחים, קווים שבטיים וסמלי גלגל המזלות

כשזה מגיע למיקומים של קעקועים בשמש וירח, אפשר לקעקע אותם בצורה הטובה ביותר על העורף או העורף, הגב העליון, החזה, הזרוע, הרגליים, הבטן התחתונה, הירך או הגב התחתון. עם הייצוג הגדול שיש לעיצוב הקעקוע הזה, אתה לא צריך לבזבז תמונה פוטנציאלית כזו עבור חתיכת טאט אמנותית. מצא מקום מתאים לקבל את תמונת הטאט שלך ולדון בכל דבר עם אמן הקעקועים שלך.


Source by Peter Brat

About admin

Check Also

שיטות הסרת קעקועים של בית הספר הישן

השיטות של היום להסרת קעקועים מתקדמות הרבה יותר בהשוואה לאלו של פעם. לפני 10 ו-15 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments