קעקוע דגל אמריקאי – בחירה נכונה

קעקוע של דגל אמריקאי בכל מקום בגופך הוא מעשה נהדר של פטריוטיות. הרבה אנשים רוכשים קעקועים מסיבות רבות ושונות. קעקוע הדגל האמריקאי שלך בטוח ימשוך תשומת לב וישאיר אותך עם תחושת גאווה שאתה יכול לקבל רק מהצגת האדום, הלבן והכחול שלך.

עם זאת יש כמה שיקולים מיוחדים לפני בחירת דגל אמריקאי…

קודם כל לפני בחירת עיצוב קעקוע הדגל האמריקאי שלך, וודא שאתה בוחר עיצובים איכותיים, כמו גם רכישת איש מקצוע שיעשה עבורך את עבודת הקעקוע! זה באמת יהיה הכי טוב אם תבקש ממקעקע אמריקאי לעשות את העיצוב שלך מכיוון שהם ידועים כמצוינים והטביעו חותם בעולם הקעקועים.

מכיוון שעיצובי דגל אמריקאי פופולריים מאוד בימינו, הרבה ילידים ושאינם ילידים שנשארים בארה"ב רוכשים אותם. האזורים הנפוצים ביותר בגופם שמתקעקעים הם הגב התחתון, כף הרגל, פרק כף היד, הקרסול, החזה, סרט הזרוע, העורף, השכמות, הזרועות העליונות, ירכיים/ירכיים, צידי הצוואר ועוד הרבה יותר. אבל, אתה חופשי לבחור היכן בגוף שלך אתה רוצה להתקעקע.

כל כך הרבה אפשרויות

כפי שאתם אולי יודעים, הדגל האמריקני שאנו מכבדים בימים אלה עבר בסך הכל 26 טרנספורמציות מהגרסה החדשה של 1777. עם זה, אנשים מוצאים את זה ממש מעניין ומרגש כשהם מקבלים את ההזדמנות לבחור לאיזה עיצובים הם קעקוע דגל אמריקאי ילך על. העובדה היא שיש הרבה גרסאות לבחירה:

  • הגרסה הצבאית של הדגל הנראית כטלאים על מדי צבא

  • דגל היום עם 50 כוכבים ו-13 פסים

  • הדגל שיצרה בטסי רוס עם 13 כוכבים על רקע כחול (בעיגול) כולל 13 פסים לבנים ואדומים.

באופן טבעי אנשים באמריקה הם מאוד יצירתיים ואמנותיים. הם אוהבים ליצור סגנונות חדשים כמעט בכל דבר וכשזה מגיע לקעקוע, הם נהנים לקבל סגנונות שונים של קעקועים בדגל אמריקאי. מקעקעים עיצבו סגנונות שונים של הדגל האמריקאי; להציג אותו כאילו הוא עף למשל, או לגרום לו להיראות דומה לטלאים במדי צבא. הם יכולים אפילו לשלב ולשכב דגלים אמריקאים עם חיות וחפצים כמו נשרים וצלבים.

כמה מהגרים מאירופה ואסיה שהיגרו לאמריקה התחבבו גם עם קעקועים של דגל אמריקאי. הם בוחרים לשלב את הדגל האמריקני עם דגל מולדתם ומאפשר להם להצדיע לשתי המדינות היקר להם בליבם.

דברים שיש להימנע מהם

  • אל תשלב את עיצוב קעקוע הדגל האמריקאי עם כל סוג של להבות. זה מאוד לא מכבד ומרגיז עבור רבים לראות את דגל ארה"ב בוער.

  • לעולם אל תשקול את התיאור של ניצול הדגל כמו אנשים שדורכים עליו, או מזלזלים בדרך אחרת ב"תהילה הישנה".

תוך שמירה על העצות לעיל, אין דרך טובה יותר להראות את הגאווה הלאומית שלך מאשר עם עיצוב קעקוע של דגל אמריקאי.


Source by Russell D. Branan

About admin

Check Also

שיטות הסרת קעקועים של בית הספר הישן

השיטות של היום להסרת קעקועים מתקדמות הרבה יותר בהשוואה לאלו של פעם. לפני 10 ו-15 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments