קרמי קעקוע – כיצד לבחור את הטוב ביותר עבור הקעקוע שלך

בעוד שרוב אמני הקעקועים יסכימו שבשלושת הימים הראשונים לאחר קבלת דיו טרי, עליך להשתמש ב- A&D Ointment כדי להגן על הקעקוע החדש שלך, יש הרבה פחות הסכמה לגבי איזה מוצר ריפוי להשתמש בשלושת השבועות שאחרי זה. אנו יודעים שאתה צריך לנקות בעדינות את העור עם דיו באמצעות סבון עדין נטול ריח ומים חמים. אבל מה כדאי למרוח על העור הניקה כדי להגן על הדיו החדש ולעודד את תהליך הריפוי? עם כל כך הרבה קרמי קעקוע בשוק, זה עשוי להיות קשה להחליט או אפילו להבדיל ביניהם. עם זאת, ישנם מרכיבים הכלולים בקרמים נפוצים רבים שיכולים למעשה להזיק לקעקוע שלך, בעוד שמרכיבים אחרים צריכים להיחשב כמרכיבים הכרחיים של כל קרם טוב. תחילה נסקור את המרכיבים שלא צריכים להיות בתחליב שלך, ולאחר מכן את המרכיבים שבהחלט צריכים להיות בתחליב שלך.

הסיכון לנזק לקעקוע חדש הוא גדול – הוא יכול להידבק, או שהדיו יכול להישרט או לדהות. השקעת זמן, טיפול והמון כסף בפיתוח אמנות הגוף שלך – האם אתה לא רוצה להגן עליה? עם זאת, קרמי קעקוע רבים מכילים מרכיבים כמו פטרולטום, חומר שעווה שמצפה את העור כל כך עבה עד שהוא מונע ממנו לנשום כלל – וזהו חמצן שהעור שלך צריך כדי לרפא. חלק מהקרמים מכילים פרבנים, הקשורים לסרטן העור. לבסוף, אחרים מכילים אלכוהול, אשר מגרה את העור שלך ומייבש אותו בדיוק בזמן שאתה צריך כדי לשמור על לחות העור שלך! אלו הם מרכיבים שכדאי לוודא שלא נמצאים בשום קרם שתמרחי על עור מקועקע.

לעומת זאת, ישנם מרכיבים רבים המצוינים לקעקוע מרפא וצריך לכלול אותם בכל תחליב קעקוע יעיל. אחד מהם הוא שמן עץ התה, שמקדם ריפוי ויעזור לעור שלך עם דיו להחלים מהר יותר. אחר הוא לוז מכשפות, אשר מפחית דלקת וגרד. לוז המכשפות תספק הקלה עצומה בתקופות המגרדות ביותר בתהליך הריפוי של הקעקוע שלך. מרכיב חיוני נוסף הוא תחמוצת אבץ – קרם הגנה בריא המגן מפני קרני ה-UV המזיקות של השמש שעלולות להזיק במיוחד לקעקוע מרפא. ויטמינים A ו-E חשובים גם בתחליב כזה שכן הם מעניקים לחות ומזינים את העור, וגליצרין צמחי מסייע לעור לשמור על לחות גם כן. כל המרכיבים הללו חיוניים בסיוע לקעקוע להחלים, וצריכים להיות נוכחים בכל תחליב שאתה קונה.

ההשפעות השליליות הפוטנציאליות על הדיו שלך של קרם קעקוע גרוע הן גדולות מכדי לקחת את הסיכון. הדבר האחרון שאתה רוצה אחרי שהשקעת את זמנך, הלב והארנק שלך בקעקוע חדש הוא שיהיה עליך לחדש אותו, לכסות אותו או להסיר אותו כי הוא החלים בצורה לא נכונה. כדאי מאוד להשקיע בתחליב טוב המכיל מרכיבים בריאים המקדמים ריפוי ואינו מכיל רכיבים שעלולים להיות מסוכנים. קרמים כאלה לא חייבים להיות יקרים – למעשה, חלקם אפילו פחות יקרים מהמזיקים יותר! אל תסתפקו – ודא שאתה והדיו שלך מקבלים רק את הטוב ביותר.


Source by Jennifer Thorpe-Moscon, Ph.D.

About admin

Check Also

יש לך קעקוע? אתה עלול להיות בסיכון לסרטן

האם יש לך כרגע קעקוע או שוקל לעשות? אז כדאי לקרוא על ההשפעות של השגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments