קתרינה קאיף – ניתוח הורוסקופ

קתרינה קאיף היא שחקנית ודוגמנית הודית בריטית ששיחקה בסרטים הינדיים רבים של בוליווד וגם בחלק מסרטי טלוגו ומליאלאם. היא אחת השחקניות הנשיות הכי טובות בהודו כרגע. סרטה "Raajneeti", בבימויו של Prakash Jha על המערכת הפוליטית ההודית, יעלה לקופות ב-4 ביוני 2010.

כמה מאמרים על סלמאן חאן נעשו על סמך שאלות שנשלחו על ידי אחד ממעריציו. אותו מעריץ שלח את פרטי הלידה של קתרינה קאיף. כאן, במאמר זה, השתמשנו בטכניקה של "מוק פרשנא" שבה השואל אינו מפרט בבירור את השאלה. השתמשנו בפרטי הלידה שנשלחו על ידי המעריץ לתחזיות אסטרולוגיות. השתמשנו גם בזמן הדואר האלקטרוני לציור הורוסקופ "פרשנה" לניתוח האירועים בחייה של השחקנית.

הורוסקופ "פרשנה" שצויר על בסיס שעת השאילתה שהתקבלה ב-17 במרץ 2010 בשעה 21:09 חושף את הדברים הבאים.

– הלגנה (העלייה) העולה היא מאזניים

– ראהו מוצב בבית ג'

– יופיטר ממוקם בבית החמישי

– שמש, מרקורי, נוגה וירח ממוקמים בבית השישי

– Ketu ממוקם בבית 9

– מאדים ממוקם בבית העשירי

– שבתאי מוצב בבית ה-12

אדון לגנה ממוקם בבית השישי (הבית השישי באסטרולוגיה הוודית מתייחס למחלות, לבריאות וכו'). ירח במפת הפרשנה ממוקם ב"רוואטי נקשאטרה". האדון של "רבתי נקשתרה" הוא מרקורי שבמקרה מוצב בבית השישי. ירח ממוקם גם בבית השישי. זה מצביע על כך שהשאלה הנסתרת היא על בריאותה ושלומה של קתרינה קאיף.

לפי דיווחים בתקשורת, היא מתמודדת עם כמה דאגות בריאותיות. דווח כי היא התעלפה על הסט של "Tees Maar Khan". בעיית ההמוגלובין שלה דווחה גם בתקשורת. באסטרולוגיה הוודית מאדים מציין RBC (תאי דם אדומים). מאדים לוקה בהורוסקופ "פרשנה" בהיותו תשוש.

ההורוסקופ של קתרינה קאיף צויר על בסיס פרטי לידה שסיפק המעריץ באמצעות דואר אלקטרוני. היא נולדה ב-16 ביולי 1984 בהונג קונג כאשר קשת "לגנה" קמה. הפרטים של ההורוסקופ הם כמפורט להלן.

– העולה לגנה היא קשת

– ירח ממוקם בבית 3

– ראו מוצב בבית ו'

– שמש, מרקורי ונוגה ממוקמים בבית 8

– מאדים ושבתאי ממוקמים בבית ה-11

– Ketu ממוקם בבית 12

בהורוסקופ הלידה גם מאדים סובל משבתאי. לפיכך, מאדים סובל גם בהורוסקופ ה"פרשנה" וגם בהורוסקופ הלידה. ה"דסה" הפועל לפי הורוסקופ הלידה הוא של צדק / נוגה. הדאסה הזו התחילה בינואר 2008 ותימשך עד אוגוסט 2010. ונוס היא במקרה האדון ה-6 בהורוסקופ של קתרינה קאיף אשר ממוקם בבית ה-8 (הבית המאלפי). הבית השישי והאדון השישי מציינים שניהם דאגות בריאותיות. גם הורוסקופ הלידה וגם הורוסקופ "פרשנה" מגלים שיכולות להיות לה דאגות בריאותיות בשלב הנוכחי. עם זאת, המצב אמור להשתפר לאחר סיום יופיטר / ונוס דאסה באוגוסט 2010. עד אז מומלץ לה לנוח מעט.

מבחינה מקצועית, התקופה טובה לה לאחר המעבר של צדק לדגים ממאי 2010. שניהם, צדק ושבתאי ישפיעו על הבית העשירי בהורוסקופ שלה. לפיכך, "Raajneeti" שאמור לצאת ב-4 ביוני 2010, יהיה נוצה בכובע שלה. כישרון המשחק שלה יהיה מוערך על ידי רבים. הדאסה המתמשכת של יופיטר / נוגה עד אוגוסט 2010 אינה טובה לבריאות, אך היא יוצר "vipreet rajya yoga" המצביע על הצלחה מקצועית בתוך מצוקה.


Source by Anand Sagar Pathak

About admin

Check Also

הורוסקופ חודשי עקרב מרץ 2011

סוף 2010 הותיר אותך עייף מכל הסכסוך, מרץ 2011 הוא הזמן המושלם להסדיר את הנשימה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments