רוצה להיות רשע? קבל קעקוע מרושע

אם הרוע הוא הסגנון הנוכחי הוא בא לידי ביטוי בצורת אמנות כמו קעקוע. אנשים רבים משוגעים על הסגנון הזה ולפעמים על כך שהם לא מתארים שום דבר רע. אנשים מסוימים עשויים לרצות להציג את הכוח והעוצמה שלהם באמצעות קעקועים מרושעים, בעוד שאחרים עשויים רק לרצות לתת לקעקוע הרע טוויסט הומוריסטי. אין דבר שהוא טוב או רע – זו רק המשמעות הסמלית. חלק מהסמלים הללו עשויים לכלול את השטן, נסיך החושך, קרני שטן וגולגולות.

קעקועים מתארים רגשות ורגשות אנושיים. אז, לפעמים הם יכולים להעיד על הצד האפל של אדם. אנשים רבים מוצאים את זה לא רק מרתק אלא אופנתי. הם יוצרים השפעה חזותית חזקה וכמה אנשים מאמינים גם שקעקועים מרושעים עשויים להדוף את הרוע עצמו. אם גם אתה רוצה לחקור את הרשע בתוכך ולהפוך אותה לצורה שמושכת תשומת לב, נסה כל אחד מהסוגים הבאים.

עיצובים לקעקועים כהים מרושע

גולגולת: אלה עשויים להיות בחירה ברורה בתיאור משהו רע. זה סמלי של הרוע אם אתה מקבל קעקוע גולגולת ועצמות מוצלבות. סוג קעקועי הגולגולת שבנות מעדיפות בדרך כלל הוא עיצוב הגולגולת השבטית, שאינו מצריך עוד תוספות עיצוב מכיוון שהמשיכות הרחבות שהם כוללים מספיקות כדי לגרום להן להיראות פראיות. עם זאת, בעיצוב גולגולת פשוט, תוכל להוסיף כמה אלמנטים, כמו אש, ברקע. אפשרות פופולרית נוספת היא הגולגולת המקסיקנית בה זמינים מגוון עיצובים.

מלאך המוות: צורה כהה ומסתורית זו של קעקוע היא הסוג הנפוץ ביותר לגברים. זה יכול להיות גם אחד המפחידים ביותר. זה ייראה בצורה הטובה ביותר בצורה קלאסית, בעוד שאתה יכול להוסיף רקע מוצל או גולגולת ועצמות צולבות כדי לגרום לזה להיראות מפחיד יותר.

עַרפָּד: בני נוער מוקסמים לעתים קרובות מקעקועים של ערפדים. אתה יכול לשמור על עיצוב זה פשוט עם השיניים המוצגות באופן מסורתי ולהכין אותו על הזרוע או הגב, או שאתה עשוי לקבל ערפד נושך על הצוואר שלך.

נִסתָר: קעקועים אלה קשורים לעתים קרובות לכישוף. אז תחשוב לפני שאתה הולך על נסתר. כמה סמלים מפורסמים שאנשים מקבלים בסוג זה הם עין הרע, המספר 13, אטימה, מחומש או אריה אוכל דג. מיזוג של סוג קעקוע זה עם הסגנון השבטי יכול להיות משהו ייחודי שכן צבעי הקעקוע השבטיים יכולים לגרום לקעקוע נסתר לבלוט מהקהל.

אז, יכולים להיות עיצובים שונים לבחירה. בין אם זה רע או הומוריסטי, קעקוע מרושע עדיין נראה די ייחודי עם כל הרשע שלו. בכל פעם שאתה מקבל גוף קעקוע מרושע, תמיד זכור להבין את המשמעות שלו ואז להדביק אותו בדיו. אל תלך פשוט על העיצוב שלו, כי יש יותר רק לעשות קעקוע בדיו על הגוף שלך.


Source by Kristen Dunn

About admin

Check Also

שיטות הסרת קעקועים של בית הספר הישן

השיטות של היום להסרת קעקועים מתקדמות הרבה יותר בהשוואה לאלו של פעם. לפני 10 ו-15 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments