רעיונות לקעקועים, קבל השראה מקעקועים מרשימים

המילה קעקוע

הגזירה המדויקת של המונח 'קעקוע' ידועה כבעלת כמה אטימולוגיות משמעותיות; הראשון הוא מהמונח הפולינזי הילידים "טא" שמציע להשפיע על דבר מסוים, כמו גם השני מהמילה הטהיטית "טאטאו" שמסמלת "לתייג משהו".

השימוש בטאטס מתועד החל לפני מאות שנים, וגם המורשת המיוחדת שלו היא מגוונת, רבת צבעים ומגוונת כמו הגברים והנשים שמציגים אותם. מתוך נקודת מבט מחקרית פשוטה, טאטורים מצאו לעתים קרובות את ההקדמה הכוללת אספקה ​​פיגמנטית מתחת לפני השטח של העור.

בתחילה, אמנות הגוף נוצרה ככל הנראה מבלי משים. אדם עם מעט פציעה או חתך קרה לנגב אותו באמצעות יד מלוכלכת שהייתה מצופה באפר או אפילו פיח. לאחר שהחתך נרפא, אנשים רבים הבחינו ששכבת העור שלך נרפאה בתוך האפר ולכן התג הפך לאביזר קבוע

ההבנה האמיתית של חיתוך במדינות אירופה מתחילה ביווני הקשיש יחד עם הרומאי.

המחוללים היחידים של מידע הם במקרה ממצאים ארכיאולוגיים שהם במקרה ציקטריקס, והכי חשוב, נושא על טיעונים. האמנו בעובדה שתרבויות קעקועים היו בעבר במדינות אירופה הרבה לפני עידן הקרח האחרון.

לקערות היו טביעות רגליים הקשורות לפיגמנטציה אדומה ושחורה יחד עם כלי סיליקה חדים שנמצאו בצרפת ובמערות בסקנדינביה ובפורטוגל. המראה והקנה מידה המיוחדים של המכשירים מראים שהם נוצלו לאמנות גוף.

יש הוכחות לקעקועים?

איורים או תמונות הכוללים אנשים המעוטרים במה שנראה כמו קווי דיו מהסוג האופקי על קצוות הנחיריים שלהם אותרו על פיסת קורות סלע עתיקה בפנים בצרפת.

כמה פסלוני חימר משנת 5,000 לפני הספירה החושפים שאריות הקשורות לאמנות גוף התגלו מאזור הדנובה הרומנית. סקיצות יחד עם פסלים שנמצאו בבית קברות ליד יוון עשויים להשתקף על יחידים, אולם בהתחשב בקושי של הקישוטים, הסיכוי גדול יותר שאלו מייצגים אמנות גוף או אולי פסלים מעובדים היטב.

נראה שהסיבה הגדולה ביותר לפיזורן של מסורות עתיקות רבות כל כך באזורים מסוימים הייתה הפסקת הבידוד המוחלט כמעט שלהם. כתוצאה מדורות של פשוט חיים פחות או יותר באותה תרבויות משנה, בסופו של דבר קהילות ילידים הוצפו על ידי אומות הפולשים ברחבי העולם.

לעתים קרובות פרסמו האירופים המתודיים הצבאיים את המודלים הערכיים שלהם המבוססים על אמונה נוצרית. בדיוק כמו היוונים והתרבויות הסיניות לפניהם, העם האירופי בז לערכי אוכלוסיית המקומות החדשים שהתגלו.

זה לא יכול היה להתחמק מההודעה מהקהילה המקומית שהרבה מההרפתקנים בעיקר גברים צפו בקישוטי הגוף הקבועים היפים של הנשים ה"אחרות וכל כך מושכות" בזלזול. באותו אופן, הרבה נשים בוגרות אינואיטיות בגרינלנד הכחישו את כתמי הפנים המסורתיים, ודאגו לעובדה שזכרי היבשת עלולים לראות אותם כמגעילים


Source by Pierre Chartier

About admin

Check Also

שיטות הסרת קעקועים של בית הספר הישן

השיטות של היום להסרת קעקועים מתקדמות הרבה יותר בהשוואה לאלו של פעם. לפני 10 ו-15 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments