שיטה טבעית לא פולשנית להסרת קעקועים לא רצויים

הסרת קעקוע נוסתה באמצעות חימר, חימר בנטוניט סידן ליתר דיוק. חימר סידן בנטוניט הוא 'אדמה' טבעית שנמצאת במספר מצומצם של מקומות ברחבי העולם. השימוש בחימר בנטוניט סידן ידוע ביכולות ה"ניקוי רעלים" שלו על ידי אוכלוסיות מקומיות רבות ברחבי העולם. זה רק לאחרונה צובר פופולריות בעולם המודרני.

לחימר סידן בנטוניט יש מולקולות יוניות טעונה שלילית טבעית בעוד שלרוב החומרים, כולל דיו קעקוע, יש מולקולות יוניות טעונות חיוביות. החימר ממש מושך דיו טעון חיובי ומחזיק אותו (ספיחה) כמו גם ציור מולקולות הדיו בתוך מולקולות החימר (ספיגה). תהליך ההתקף הכפול המדהים הזה עובד ביעילות מדהימה.

ליישם את החימר לא יכול להיות פשוט יותר…

  1. צור מעט חימר לח או על ידי ערבוב של חלק אחד אבקת חימר עם 3 חלקים מים (רצוי מסוננים) או באמצעות מסכת חימר היישר מהאמבטיה.
  2. מורחים שכבה של חימר לחות על הקעקוע להסרה. השאירו את החימר להתקשות ועשו את עבודתו בספיגת (וספיחת) דיו הקעקוע. שעה אחת צריכה להיות ארוכה מספיק, אלא אם כן החימר לא התקשה.
  3. לאחר מכן שטפו את החימר היבש אך אל תשפשפו או צחצחו את האזור, פשוט שטפו על ידי טאטוא קלות של היד על האזור וייבשו ברכות עם מגבת.
  4. חזור על פעולה זו לפחות ארבע פעמים ביום, כאשר בפעם האחרונה נשאר למשך הלילה. אל תוסיף שום דבר אחר לתערובת או כל דבר אחר לטיפול, כמו עטיפה תחבושת למשל. החימר המוקשה ייפול אך יש לנקות אותו בקלות עם שואב אבק.
  5. בהתאם לקעקוע יש לחזור על השגרה היומית הזו במשך שלושה חודשים. במשך הזמן הזה לאחר שהחימר סופג (וסוחף) את הדיו מהעור שלך, הקעקוע אמור לדהות ואז להיעלם. אם הקעקוע לא נעלם, הפסק את הטיפול למשך חודש ולאחר מכן בצע מחזור טיפולים נוסף של שלושה חודשים.
  6. הצבעים, הגודל והגיל של הקעקוע בנוסף לסוג העור שלך ישפיעו על קצב היעלמות הקעקוע. לקעקוע צבעוני ייקח יותר זמן להיעלם מאשר קעקוע בצבע שחור בלבד. כמו כן הצבע הירוק הוא הקשה ביותר להסרה.

שיטה זו לעולם אינה מיידית כמו הליכי הסרת לייזר, אך זוהי גישה פשוטה וזולה שניתן לבצע בנוחות ובפרטיות של ביתך מבלי לבקר במרפאת טיפולי הלייזר.

זכרו שטיפול זה אינו זהה למריחת קרמי פילינג שוחקים. קרמים להסרת קעקועים מפרקים את הפיגמנטים בעור (גם בדיו וגם טבעיים). חימר תומך בעור על ידי משיכת דיו הקעקוע אל פני השטח ועליו (ואל תוך) החימר. ביעילות העור שלך עושה את העבודה בצורה טבעית פחות מעיקה.

נסה את זה, מה יש לך להפסיד – מלבד הקעקוע?


Source by Samantha Pitt

About admin

Check Also

שיטות הסרת קעקועים של בית הספר הישן

השיטות של היום להסרת קעקועים מתקדמות הרבה יותר בהשוואה לאלו של פעם. לפני 10 ו-15 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments