שיטות הסרת קעקועים של בית הספר הישן

השיטות של היום להסרת קעקועים מתקדמות הרבה יותר בהשוואה לאלו של פעם. לפני 10 ו-15 שנים היו מעט מאוד שיטות להסרת קעקועים, מה שאומר שהיו לך רק כמה אפשרויות לבחירה. ובכן, במהלך 5 עד 10 השנים האחרונות עשינו כמה התקדמויות שימושיות מאוד בזירה זו.

ההתקדמות החדשה בטכנולוגיה להסרת קעקועים הפכה את הסרת הקעקוע להרבה יותר קלה ופחות כואבת בהשוואה למה שאנשים היו צריכים לעבור בעבר. זה מצחיק לחשוב על זה אבל זה נכון שלפני כ-10 שנים כירורגיה בהקפאה, דרמברציה וכריתה היו השיטות הפופולריות והידועות ביותר להסרת קעקועים.

קריוכירורגיה הייתה שיטה שלא הייתה נוחה במיוחד. התהליך הזה היה מיושן מאוד וחייב את העור שלך להיות קפוא, כך שבמהלך הסרת הדיו, אתה לא ממש יכול להרגיש שום כאב. ובכן, הבעיה עם זה היא כשהעור שלך סוף סוף התפרק הרגשת הרבה כאב. כל מי שעשה זאת אי פעם כנראה לא יציע זאת לאף אחד אחר ללא קשר לתוצאות.

Dermabrasion הייתה השיטה הנפוצה ביותר ונמצאת בשימוש גם היום על ידי מי שלא רוצה לעבור הסרת לייזר. Dermabrasion הוא בדיוק זה, שיוף העור. זה נקרא מלטש את העור כדי להסיר את השכבות העליונות. אתה יכול לתאר לעצמך כמה תהליך זה יכול להיות כואב אם לא נעשה נכון. לפני 10 מודעה לפני 15 שנים, זה לא היה. אנשים שייפו את העור בצורה כבדה מדי וגרמו לדברים כמו דימום, צלקות, גלדים וכו'. זו יכולה להיות שיטה יעילה להסרת קעקועים, אבל זה צריך להיעשות על פני תקופה של זמן.

כריתה היא בקלות הדרך המטופשת והכואבת ביותר להסיר קעקוע. פשוטו כמשמעו, איזה רופא היה משתמש בסכין כלשהי כדי לחתוך ולהסיר את הקעקוע. זה אומר מספיק שם אבל למטרות מידע, יש עוד. לאחר כריתת הקעקוע, הרופא או הצוות שלו היו תפרים את העור, שתמיד בכל פעם השאיר צלקת גרועה. אם התמזל מזלך וטיפש מספיק כדי להשתמש בשיטה הזו והיה לך קעקוע גדול, כנראה שבסופו של דבר קיבלת השתלות עור רבות כדי לסגור את הפצע הפתוח. למה לא פשוט לחיות עם הקעקוע.


Source by Grant Webb

About admin

Check Also

כמה סיבות לקבל צלב קעקוע

ישנן סיבות רבות ושונות לעשות קעקועים, ורעיונות וסגנונות שונים לא פחות של קעקועים. אנשים עושים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments