שיקולים חשובים בעת רכישת מכונת קעקועים

אם אתה רוצה לפתוח סטודיו לקעקועים או אם עסק הקעקועים שלך בצמיחה ויש צורך בשיפוץ, אז ציוד אמין ואיכותי הוא חובה. רק קעקועים מצוידים מסוגלים לספק תוצאות מדהימות ולתחזק לקוחות ומכונת הקעקועים היא בין הפריטים שאתם חייבים להחזיק אם אתם אמן מיומן רציני. ישנם סוגים שונים של מכונות קעקועים כשהנפוץ ביותר הוא מכונת קעקועים סיבובית, סליל ופנאומטית.

הם מגיעים עם יתרונות וחסרונות בכל הקשור לעלויות, תפעול, תחזוקה ודרישות חשמל. לפני כל דבר אחר, עליך לבצע השוואות ולאחר מכן להחליט איזה סוג אתה מוצא הכי מתאים לעסק שלך. לאחר קבלת ההחלטה החשובה הזו, תוכל להמשיך ולהסתכל על גורמים חשובים אחרים כדי שתוכל להשיג את מכונת הקעקועים הטובה ביותר בסופו של דבר.

מַצָב – המצב של מכונת הקעקועים תמיד צריך להיות חשוב כי אתה ממש לא רוצה לקנות יחידה שיש בה חלקים פגומים ושחוקים. אלו שנמצאים במצב טוב יפעלו טוב יותר ובטוח מבלי להסתכן בפציעות על הלקוחות שלכם. בדוק את זה מקרוב אם אתה יכול לפני הקנייה. אם אתה מקבל את זה באינטרנט, אז סקור את התמונות בזהירות, במיוחד כאשר אתה קונה מכונות קעקוע משומשות. לפעמים עדיף לבחור חדש לגמרי כדי לקבל איכות מעולה ומצב יוצא דופן.

עֲלוּת – דגמים משומשים יכולים להיות זולים יותר אבל בהחלט יש לך סיכוי גבוה יותר או ליהנות מתמורה טובה יותר עם אחד חדש גם אם זה אומר להוסיף כמה מטבעות. ישנם דגמים שונים בשוק והם שונים בתמחור בדרך כלל בגלל המבנה והתכונות שלהם. הכלל כאן הוא לבחור אחד שאתה יכול להרשות לעצמך, אבל כזה שישרת את כל צרכי הקעקוע שלך.

דְיוֹ – זה בין הציוד החשוב למכונות קעקוע שעליך לקחת בחשבון בעת ​​רכישת היחידה שלך. כמה דיו זה יכיל? זכור כמה קעקועים יכולים להיות גדולים מאוד בגודל הדורשים כמות טובה של דיו לכל ישיבה. מכונת קעקועים טובה צריכה להחזיק כמות סבירה של דיו לפני שתדרוש מילוי כך שיהיה לך קל יותר לעשות אפילו את הקעקועים הגדולים יותר.

גודל – הגודל יכול לקבוע כמה קל או כבד הוא. אקדח קעקוע יכול להיות קטן וניתן לניהול אבל יש דגמים גדולים יותר ואתה חייב לחשוב איך המשקל עלול להפריע לתהליך הקעקוע שלך.

צינורות ומחטים – המחטים הן בגדלים שונים לתפקוד ספציפי והצינורות מחזיקות את המחטים הללו במקומן כאשר מתרחשת חדירת העור. ישנן גרסאות לשימוש חוזר וחד פעמי. חשבו כמה קל לנקות ולעקר את המחטים והצינורות הניתנים לשימוש חוזר בין קעקועים וחשבו על כמה גדלים של מחטים הוא יכול להתמודד כדי להתאים להעדפות הלקוח.

כשאתה קונה את מכונת הקעקועים שלך, אתה יכול גם לשקול ערכות כדי להבטיח שתקבל את כל הציוד עבורה. עם הערכות, תוכל להיכנס ישירות לעסק מבלי שתצטרך להתחיל למצוא את הציוד שאתה צריך כדי להתחיל.


Source by Jovia D'Souza

About admin

Check Also

יש לך קעקוע? אתה עלול להיות בסיכון לסרטן

האם יש לך כרגע קעקוע או שוקל לעשות? אז כדאי לקרוא על ההשפעות של השגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments