שלוש סיבות בשבילך לקבל עיצובי קעקועים בסנסקריט

עושים לעצמכם קעקוע חדש? לְנַסוֹת עיצובי קעקועים בסנסקריט. למה? כי סנסקריט היא שפה עתיקה מאוד. הוא הגיע מהודו והתפשט לשאר העולם, והפך לשורש של מספר שפות מודרניות. כעת, סנסקריט עצמה היא שפה מתה, המשמשת רק בטקסטים דתיים הינדיים בהודו. אם אתה חושב שעתיקות ודברים עתיקים אחרים הם מגניבים ומעניינים, אתה בהחלט תאהב את העיצובים האלה על העור שלך.

להלן שלוש סיבות מדוע כדאי לך לקבל קעקועים בסנסקריט:

1) הם פופולריים, מופיעים במספר סלבריטאים בהוליווד. אליסה מילאנו נראתה עם קעקוע אום על פרק כף היד שלה בעוד לג'סיקה אלבה יש פריחת לוטוס.

צמידים קבועים המשתמשים בתווים בסנסקריט הולכים וגדלים בפופולריותם. יש אנשים שאוהבים להשתמש רק בסמל אום סביב פרק ​​כף היד שלהם. אחרים מעדיפים משהו שמשמש כקסם מגן, למשל "אום ג'ראם ג'רם ג'רום סח גורב נמאהה" להשגת הצלחה בכל דבר והגנה כללית בכל העניינים.

2) לעיצובי קעקועים בסנסקריט יש משמעות עמוקה מאוד מאחוריהם.

לדוגמה, אומרים שאום הוא הצליל שאלוהים הבריאה ההינדי, ברהמה, השמיע כדי לברוא את העולם.

גם פרחי הלוטוס קשורים לבריאת העולם. מכיוון שהם עולים מהמים כל בוקר כדי לפרוח, ואז נסגרים ושוקעים מתחת למים בלילה, הם מסמלים את מעגל הבריאה והחורבן של העולם. פרח הלוטוס הפורח מייצג את ברהמה המשמיע את האום כדי ליצור את העולם, בעוד שסגירת הפרח מייצגת את הרס העולם על ידי שיווה.

זו אחת הסיבות לכך שהעיצוב של פרח לוטוס עם סמל אום מוטבע כל כך פופולרי.

3) עיצובי קעקוע בסנסקריט הם יפים.

הקימורים האלגנטיים של האלפבית בסנסקריט, והאופן שבו הפס האופקי על גבי כל אלפבית מתחבר זה לזה יוצר עיצוב יפה מאוד. העידן הגדול של שפת הסנסקריט, והשימוש בה לתיעוד מיתוסים ואגדות גדולות כמו המהבהרטה ובאגהוודגיטה, מעניק לסנסקריט גם עומק ועושר של סמלים כדי לתת השראה לקעקועים יפים רבים.

בסך הכל, עיצובי קעקועים בסנסקריט הם פופולריים ונגישים, יש להם עומק רב של משמעות ויפים. קעקועים בסנסקריט הם תוספת נהדרת לאוסף שלך, וגם טוב אם אתה רוצה רק קעקוע אחד. זה גם טוב אם אתה רק מנסה את הקעקוע הראשון שלך, ורוצה לקבל משהו לא בולט. עיצובים טובים נוספים לטיולים הראשונים הם צלבים קלטיים קטנים, פרחים, ורדים ולבבות.


Source by Tim Newton

About admin

Check Also

שיטות הסרת קעקועים של בית הספר הישן

השיטות של היום להסרת קעקועים מתקדמות הרבה יותר בהשוואה לאלו של פעם. לפני 10 ו-15 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments