שמירה על בריאות עור הפין לאחר קעקועים

קעקועים הם עניין גדול בתרבות של היום; למעשה, כמעט למחצית מכל המבוגרים בארצות הברית יש קעקוע, וזה אפילו לא לוקח בחשבון את כל מיליוני האנשים מחוץ למדינה שבוחרים להטביע את הדיו. רוב האנשים עושים קעקועים במקומות הכי ברורים, אבל גברים שמתעניינים בהרפתקאות קעקועים רציניות עשויים לבחור בקעקוע על עור הפין הרגיש. אם זה המקרה, טיפול מצוין לפין הוא חובה מוחלטת.

קעקועים ועור הפין

לפני קבלת קעקוע על עור הפין, גבר צריך לחקור את המצב בזהירות רבה. לא רק שהקעקוע הוא דבר קבוע – כי הדבר האחרון שגבר רוצה לעשות הוא לעבור הסרת לייזר כואבת של קעקוע על הפין! – זה עלול להוביל גם לבעיות בטיפול בפין.

גבר צריך לזכור שיש סיכונים רבים בעת קעקוע עור עדין מאוד, כזה על הפין; לכן מכוני קעקועים רבים לא יקעקעו באזורים מסוימים, כולל הגבריות. קעקוע על אזור רגיש יכול להוביל לצלקות, מה שעלול בסופו של דבר להוביל לזקפה כואבת או לאובדן תחושה לגבר. בעיה נוספת היא הסיכון לזיהום, אם כי ניתן למזער אותו עם טיפול מתאים לפין. ולבסוף, נזק עצבי הוא שיקול רציני. העצבים של הפין קרובים מאוד לפני השטח, וייתכן שתנועה של אקדח קעקוע על האזור הזה עלולה להוביל לדעיכה של העצבים האלה. זה יכול להפוך את הפעילות המינית להרבה פחות מהנה.

לדעת את כל הסיכונים, אם גבר כן בוחר לקעקע את עור הפין העדין, עליו לזכור את עצות הריפוי האלה:

1. בצע את ההוראות בדיוק. כל קעקוע מצריך טיפול אחר רציני כדי להבטיח שהעור יישאר בריא והדיו יישאר בהיר. הדבר נכון במיוחד לגבי עור הפין, שכן דקיקותו של העור יכולה להקשות הרבה יותר על הריפוי. עקבו אחר ההוראות של אמן הקעקועים עד עצם היום הזה, ועשו מעל ומעבר בכל הנוגע לניקיון.

2. שמרו על היגיינה מצוינת. כאשר מתמודדים עם קעקוע פין מרפא, גבר חייב לשמור על האזור נקי בקפדנות בכל עת. כל חור זעיר שנוצר על ידי מחט הקעקוע הוא שער כניסה של חיידקים לעור, וזה עלול להוביל לתוצאות מגעילות. נקו את הקעקוע ואת האזור סביבו ביסודיות, שוב, בהתאם לכל הכללים שנקבעו על ידי אמן הקעקועים.

3. להבין איך זה ייראה. הבינו כיצד צריך להיראות איבר מינו לאחר פגישת קעקוע. סביר להניח שהעור יהיה מאוד אדום ומגורה, וייתכנו גלדים שמתפתחים כשהעור מתרפא. שוב, שוחח עם אמן הקעקועים בדיוק למה לצפות, יחד עם תמונות כדי להראות איך הריפוי צריך להיראות.

4. קבל עזרה במידת הצורך. אם עור הפין מתחיל להיראות אפילו אדמדם מהצפוי, הכאב מתגבר, העור הופך נפוח ומתגלים סימני זיהום, זה הזמן לגשת ישר לחדר המיון. זיהום בעור הפין אינו משהו שיכול לחכות, מכיוון שהוא עלול להוביל לצלקות כבדות יותר ולהשלכות חמורות אחרות.

לאחר שהעור החלים, עזור לו להחזיר את הרגישות על ידי שימוש בחומר מהשורה הראשונה קרם בריאות הפין (אנשי מקצוע בתחום הבריאות ממליצים על שמן Man 1 Man, שהוכח קלינית כקל ובטוח לעור). חפשו במיוחד קרם המכיל רטינול, הידוע במלחמה בפגמים, וויטמין C, שיכול לעזור להבטיח זרימת דם תקינה במהלך תהליך הריפוי. חומר תזונתי חשוב נוסף הוא אצטיל-L-קרניטין, הנלחם נגד נזקים עצביים היקפיים ואובדן תחושה. חומרים מזינים אלה בבסיס חמאת שיאה וויטמין E יכולים לעזור להבטיח שעור הפין נראה טוב, ללא קשר לשאלה אם הקעקוע כן.


Source by John Dugan

About admin

Check Also

יש לך קעקוע? אתה עלול להיות בסיכון לסרטן

האם יש לך כרגע קעקוע או שוקל לעשות? אז כדאי לקרוא על ההשפעות של השגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments