תאימות נישואים של מזל עקרב עם קשת

התאמה בין החתן והכלה משחקת תפקיד נכבד בחיזוק הקשר הזוגי ביניהם. זו לא רק תאימות ההורוסקופ, אלא גם האישיות והטבע של האדם צריכים להתאים. חשוב מאוד שלזוג הקושר את קשר הנישואין יהיו כמה דברים משותפים, שיעזרו להם להיקשר טוב יותר. נישואים הודים תמיד התבססו על העקרונות של מערכת יחסים ומחויבות לכל החיים, אשר צריכים להיות משרתים על ידי החתן והכלה כאחד. הקדושה של נישואים הודים נעוצה בעובדה שאלוהים בירך את בני הזוג בביחד זה של זה לכל החיים והם אמורים לשמור על הקשר בחיים במשך כל שבעת חייהם. כדי להתאים את ההתאמה של החתן והכלה, הורים הודים מגילאים עוקבים אחר תהליך התאמת ההורוסקופ של החתן והכלה. זה מהווה את הצעד הראשון, לקראת האישור שהחתן והכלה יכולים לבלות את חייהם יחד או לא. נישואים הינדיים בהודו תלויים מאוד בתרגול התאמת הורוסקופ, שקובע את עתיד הנישואים בין בני הזוג. התחזיות שנעשו על ידי הכוהנים בתרבות ההינדית נחשבות לאחר מכן לקבל את החלטת הנישואין בין החתן והכלה בהתאמה.

החשיבות של התאמת הורוסקופ הולכת ונעשית חשובה יותר, בגלל הקדושה של נישואים יורדים בהודו. תוך שמירה על החשיבות של התאמת הורוסקופים בנישואים הודים, המאמר שנכתב על אותו דבר, התחיל. מתקדמים יותר, עם סדרת המאמרים, כעת מגיע תורה של התאמת ההורוסקופ של מזל עקרב וקשת. אומרים ששני סימני השמש הללו מנוגדים לחלוטין זה מזה, שכן אחד הוא סימן אש והשני הוא מים. קשת הוא מאוד מגניב ונשאר קליל עבור רוב הדברים בחייו, ועוצמה הן המילים, שמתנגדות לחלוטין לאישיותו. העקרב, לעומת זאת, מאוד נלהב מדברים בחייו ולוקח דברים מאוד ברצינות כדי לוודא שכל משימה שמוטלת עליו תושלם בשלמות. בני הזוג צריכים להבין את הדרישות והרצונות של זה בחיים, כדי שיוכלו להביא חלקות בחיי הנישואים שלהם.

מזל קשת אוהב ליצור אינטראקציה עם אנשים שונים ויש לו מעגל חברתי גדול, אך מצד שני, מזל עקרב הוא אדם מופנם ואוהב להסתגר בתוך קבוצה קרובה של משפחה וחברים. עקרבים הם מאוד רגשיים והם אוהבים להיות במערכות יחסים ארוכות, שבגללן גם רמת המחויבות שלהם לנישואים מבטיחה מאוד. קשת עוסק בהרבה דברים, והוא גם מאוד פלרטטני מטבעו. האופי הפלרטטני של מזל קשת יכול להכניס את קשר הנישואים של מזל עקרב וקשת לצרות, כי מזל עקרב כשותף לחיים ידרוש יותר אינטנסיביות ביחסים ביניהם. הטבע והדרישות המנוגדות של שניהם ממערכות היחסים שלהם ומחיי הנישואין יכולים ליצור הבדלים בנישואיהם.

נישואים זקוקים להרבה הבנה והסכמה משותפת לדברים רבים, כדי להמשיך את החיים שלהם. ישנם מצבים רבים שבהם לחתן ולכלה יש נקודות מבט שונות, אבל הם צריכים לחפש אמצע הדרך, כדי שנישואיהם לא יסבלו בגלל נקודות המבט השונות שלהם. הם צריכים לוודא שכל אחד מהצעדים שהם נוקטים, לא פוגע ברגשות או בערכים של בן זוגם לחיים. התאמות ופשרות בחיים נדרשות בהחלט על ידי חתן וכלה בעלי סימני שמש מזל עקרב וקשת, כדי לתת חיים למערכת היחסים הסבוכה שלהם.


Source by Ankush S

About admin

Check Also

בחירת קריירה

אסטרולוגיה הודית היא מדע אלוהי. זה עוזר לאדם לא רק בהישגים חומריים אלא גם בהשגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments