תאימות נישואים של מזל תאומים עם מזל גדי

בדיקת תאימות הנישואין של החתן והכלה היא הצעד הראשון בו נוקטות המשפחות ההודיות לקראת סיום טקסי חתונה בהודו. החתן והכלות מותאמים על בסיס ההורוסקופ שלהם והנאקשטרות, יש להם. הרבה תלוי בשם של קרוב המשפחה כמו גם ברקע המשפחה, אבל חלק עיקרי של חשיבות וכוח החלטה הולך לתוצאה מתוצאות התאימות של התאמת ההורוסקופ. משפחות הודיות רואים בכך צעד חשוב מאוד לשמירה על שלום והרמוניה בחיי הזוג הנשוי. זה נחשב לצעד החשוב ביותר לחיי נישואים מאושרים ופורחים עבור בני הזוג. משפחות הודיות תמיד נראו מתייעצות עם אסטרולוגים לנישואי ילדיהן, מה שאמור במקרים מסוימים גם להיות הכרחי לקיום קשר הנישואין.

ממשיכים הלאה עם מאמרי התאמת ההורוסקופ מגיע עכשיו תורם של מזל תאומים וגדי. נישואים יכולים לחיות רק אם גם הכלה וגם החתן מוכנים לשתף פעולה ולהסתגל זה עם זה. צריך להיות תיאום מושלם ותקשורת נכונה בין בני הזוג הנשואים, כדי שלא יהיו להם ריבים ואי הבנות, שיובילו להפרעות בחיי הנישואין שלהם. במקרה של מזל תאומים וגדי, שניהם הפוכים לחלוטין בגישותיהם כלפי היבטים שונים וכיצד הם מחפשים להתקדם בחיים. מזל גדי עובד בצורה מאוד מובנית ומתקדם עם כל האסטרטגיות שהוחלט מראש והרצונות שהכל צריך להיות מיושם בצורה מאוד מתוכננת. בעוד שתאומים הוא מישהו שהוא בדיוק ההפך ומתקשה לנוע לפי הקריטריונים או האסטרטגיות שנקבעו מראש.

מזל תאומים הוא מאוד אימפולסיבי לגבי ציות לכללים ולתקנות, והוא מתנגד לחלוטין לביצוע של נורמות ועקרונות קבועים מראש. תאומים מתעסקים יותר ביצירת כללים משלהם ופועלים בהתאם. הדחף לעקוב אחר הכללים והנורמות המוגדרות מראש על ידי הגדי, מוביל להיווצרות אורח חיים מונוטוני של הזוג הנשוי. כדי להילחם בבעיית השעמום והחזרתיות, ההתנהגות היצירתית והחדשנית של מזל תאומים בטוח תביא לשינוי חיובי בחיי הנישואים שלהם. הגישה האינטלקטואלית והצעירה של מזל תאומים יכולה שוב להוסיף כיף וריגוש לחייו המונוטוניים של הגדי. כדי לחיות יחד ולקיים חיי נישואים מאושרים ושלווים, שני בני הזוג צריכים לתרום בהבאת יציבות בחייהם האישיים. הם צריכים להבין זה את זה וצריכים לעשות את זה כפתק כדי למלא זה את החיים ברגעים שמחים ותוססים.

לבני מזל תאומים יש אופי ניסיוני והם נוטים להשתעמם בקרוב מאוד אם הם צריכים להתמודד עם אותו דבר כל יום. הוא פשוט לא יכול לחיות עם הקונספט המשעמם והגלי של החיים, ותמיד צריך שיקרה משהו מעניין ויתרחש בחייו. חיי הנישואין בין מזל תאומים למזל גדי יכולים לנוע ללא רבב אם שניהם נוטים להבין אחד את השני ולמלא אחד את השני פערים וחולשות בחיים. מחובתם של החתן והכלה להדריך ולתמוך זה בזה בכל קשיי החיים ועליהם לפעול להפיכת חולשותיהם לחוזקות. כל צעד קדימה צריך להיות ביחד, מה שיוביל אוטומטית את חיי הנישואין שלהם לעבר הרמוניה ושגשוג. גם לתאומים וגם לגדי יש הרבה מה ללמוד אחד מהשני, כמו תאומים יכולים ללמוד קיימות ורצינות ממזל גדי ואילו האחרון יכול ללמוד להוסיף כיף לחייו ממזל תאומים. בדרך זו, חיי הנישואין שלהם בטוח יגדלו עם כל החיוכים, ויוסיפו רגעים יקרים בנישואיהם.


Source by Gurleen Kaur

About admin

Check Also

הורוסקופ חודשי עקרב מרץ 2011

סוף 2010 הותיר אותך עייף מכל הסכסוך, מרץ 2011 הוא הזמן המושלם להסדיר את הנשימה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments