תאימות נישואים של סרטן עם אריה

חתונות בהודו הן האירוע המדובר ביותר במדינה. מתוך כל החגים והאירועים המשמחים, נישואים אמורים להתבצע במסירות ובטוהר מלאים. אומרים שעת הנישואין היא הרגע המשמח ביותר בחיי החתן והכלה. ההחלטה על הנישואין צריכה להתקבל בזהירות רבה, עם כל הדגש על ההתאמה של החתן והכלה. עתיד הנישואים תלוי בעובדה, עד כמה הכלה והחתן מתלווים זה עם זה. כמובן שהתאמה היא צורך השעה, אבל אם אין לבני הזוג שום דבר במשותף, אז אין טעם אפילו לנסות להתאים את היחס. לכן, התאמת ההורוסקופים של החתן והכלה חשובה מאוד עבור שניהם לחיי נישואים מאושרים ומשגשגים.

ממשיכים עם מאמרי ההורוסקופ עכשיו מגיע תורה של התאמת התאימות לנישואים של סרטן עם אריה. חולי סרטן הם, רגשיים, אינטואיטיביים, מגינים, בעלי דמיון ואוהבים. סרטן ואריה שניהם רגישים מאוד ויש להם אגו עדין מאוד. הם נפגעים בקלות רבה ונוטים להתרגש מכל מעשה קטן של חבריהם. הם אוהבים מאוד אהבה והערכה מצד יקיריהם ותמיד מוכנים להחזיר זאת בגישה עליזה יותר לשולח. מזל אריה הם גם מאוד יצירתיים ואוהבים. הם אוהבים להחזיר את החום והעדינות לבן זוגם לחיים כדי לטפח את מערכת היחסים שלהם. חיי הנישואין בין סרטן לאריה בטוח ינועו בצורה חלקה, כאשר הטמפרמנט שלהם לא ישפיע הרבה על מערכת היחסים בחתונה שלהם.

קשר החתונה, בין מזל אריה לסרטן יוצר קשר אוהב מאוד והם נוטים לצמוח באותה חום למשך שארית חייהם. סביר יותר שהסרטן נשלט על ידי אריה, שלסרטן אפילו לא אכפת כל עוד הוא מטופל ואהוב על ידי שותפו לחיים. אם האינדיבידואליות של הסרטן אינה מופרעת, אז אין לו שום בעיה למלא אחר דרישות בן זוגו. אהבה וטיפול הם המאפיינים החשובים ביותר בחיי נישואים, וגם האריה וגם הסרטן אוהבים להתענג על הרגשות האלה שהרעיף עליהם בן הזוג שלהם ולהאמין בטיפוח הקשר עם אותו הדבר.

אומרים שהתאמה לנישואים בין מזל אריה לסרטן מגיעה לרמת השלמות, מכיוון שאריה הוא אחד שנועד לאהוב ולדאוג לבת זוגו לחיים ולאנשים סביבו, ובן מזל סרטן ידוע בקבלה של הדברים האלה. סרטן הוא מאוד חיובי לגבי גילוי כבוד כלפי האהבה והאכפתיות שנותנים לו הכלה או החתן שלו. זה מאוד מתאים לקשר נישואין, שכן החתן והכלה נוטים להיקשר זה לזה בצורה טובה מאוד ולמלא את הדרישה של זה בצורה מאוד תומכת ויפה. אם הכלה והחתן תמיד זה עם זה בכל צעד שהם עושים, אז מסע הנישואים שלהם הופך להיות חלק ומבין. ניתן לציין זאת גם כאמינותם של בני הזוג הנשואים זה כלפי זה, כך שאין סיכוי לאי הבנה והחתן והכלה עומדים זה לצד זה בכל מעשה שהם עושים ובכל צעד שהם עושים בחיים.

הקשר המקסים הזה בין אריה לסרטן נקשר לחיי נישואים מלכותיים ויפים מאוד. לכן, חיי הנישואים שלהם יימשכו לאורך זמן, וילבשו צורה של חיי נישואים מוצלחים ומסופקים.


Source by Gurleen Kaur

About admin

Check Also

הורוסקופ חודשי עקרב מרץ 2011

סוף 2010 הותיר אותך עייף מכל הסכסוך, מרץ 2011 הוא הזמן המושלם להסדיר את הנשימה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments