תוכנה – Astro 123

אנשים רבים מוקסמים מאסטרולוגיה. הם לא יכולים לחכות לפתוח את העיתון בכל בוקר כדי לראות את ההורוסקופ היומי שלהם. רבים מהאנשים האלה ישמחו לדעת איך לעשות מפה אסטרולוגית משלהם. למרבה הצער, ביצוע תרשים ביד דורש המון עבודה כדי להצטרף להמון חינוך בנושא. למרבה המזל, יש תוכנה שתעשה זאת עבורכם, ממש כהרף עין.

היכנסו לאסטרו 123.

Astro 123 זה לא משהו שאתה יכול לקנות בחנות. זה זמין רק מחוץ לאינטרנט מבחור בשם אלן אדוול. האדון הזה השקיע המון עבודה בדבר הזה ותג המחיר הקטן שמגיע איתו יותר משווה את השעות הרבות שתחסוך בביצוע מפה אסטרולוגית משלך.

Astro 123 עושה את כל הדברים הבסיסיים שהייתם מצפים שתוכנית ייצור תרשימים תעשה ואז הולך 100 צעדים קדימה.

בתור התחלה, פשוט על ידי הקלדת תאריך הלידה, השעה והמקום שלך ולחיצה על כפתור, תקבל את מפת הלידה הבסיסית שלך שאומרת לך את סימן השמש שלך, המזל העולה ובאיזה בית נמצא כל כוכב לכת בזמן הלידה שלך. אבל זו רק ההתחלה.

אתה יכול גם להגיע לאן נמצאים כוכבי הלכת שלך בכל יום של כל שנה נתונה פשוט על ידי הכנסת תאריך זה לתוכנית. כך אתה עושה את התרשים היומי שלך, מהסוג שאתה רואה בעיתון המקומי שלך בכל בוקר. אם אתה עושה זאת על בסיס יומי, אתה יכול לקבל את ההורוסקופ שלך כל יום למשך שארית חייך.

אבל אנחנו עדיין לא קרובים לסיום. בנוסף לכך, ניתן לאחסן תאריכי לידה של אנשים שונים במאגר מידע. בדרך זו אתה לא צריך להקליד את המידע בכל פעם שאתה רוצה לקבל תרשים עבור מישהו. פשוט משוך את שמם ממסד הנתונים, לחץ על כפתור והתרשים שלהם נעשה.

אחת הדרישות החשובות ביותר ליצירת תרשים היא לדעת היכן האדם נולד. תוכנית זו מאפשרת לך לטעון קואורדינטות עבור כל עיר לתוך מסד נתונים כך שכאשר אתה עושה תרשים של מישהו אתה לא צריך להקליד אותן בכל פעם. אתה פשוט מוציא את העיר ממסד הנתונים והנה הם. התוכנית אפילו מגיעה עם כמה ערים גדולות שכבר טעונות מראש.

בנוסף למפת הלידה הסטנדרטית, ניתן לקבל גם מפות אחרות מהתוכנית כמו מפות לידה ונתוני מעבר. כמעט כל סוג של תרשים שאתה יכול לרצות יכול להיווצר על ידי תוכנית זו. בנוסף, כל תרשים שאתה מכין מייצר גם דוח, בדומה להורוסקופ היומי שלך, שתוכל להדפיס. זה שימושי אם אתה עושה תרשים עבור לקוח והוא מבקש משהו כתוב.

על הממשק אין הרבה מה להסתכל וניכר שיותר זמן הושקע בבשר ובתפוחי אדמה מאשר בגליץ'. אבל זו תוכנה רצינית אחת לביצוע תרשימים אסטרולוגיים שאף אסטרולוג רציני לא צריך להיות בלעדיה.


Source by Michael Russell

About admin

Check Also

הורוסקופ חודשי עקרב מרץ 2011

סוף 2010 הותיר אותך עייף מכל הסכסוך, מרץ 2011 הוא הזמן המושלם להסדיר את הנשימה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments