תכשיטים בספורט מקצועי

האם תהית אי פעם אילו תכשיטים מותר לספורטאי לענוד על המגרש? כאילו מותר לשחקן קנקן לענוד טבעת נישואין לגבר על התל? או שמותר לשחקן הוקי לענוד שרשרת? להלן סקירה קצרה של מה מותר לספורטאים מקצועיים ללבוש בארבעת ענפי הספורט העיקריים.

NHL

מכיוון שרוב גופי השחקנים מכוסה על הקרח (שמור על הצוואר והפנים) על ידי המדים, החלקות, הגרביים, הכפפות והקסדה, ל- NHL אין כל כללים הנוגעים לסוג התכשיטים שניתן לענוד במהלך המשחק . מכיוון שזהו ספורט בעל השפעה רבה, שחקנים אינם מסוגלים לענוד כל סוג של עגילים או טבעות במהלך המשחקים. באשר למחרוזות, כל עוד הן אינן מופיעות מחוץ לחולצה מותר להן.

NFL

אם יש ספורט אחד שהוא ביקורתי יתר על מה שחקן לובש על המגרש, זה ה- NFL (או כפי שכמה אוהדים כינו אותו "לא כיף ליגה"). לא רק שאתה יכול להיענש על חגיגה מוגזמת על המגרש, אלא גם על לבישת גרביים או נעליים ללא אישור. והחוקים מתחילים מרגע שמישהו מגיע למגרש לתרגול לפני המשחק וכלה עד שהם עוזבים את האצטדיון. החוקים אף נאכפים במהלך ראיונות שלאחר משחק! למרבה האירוניה, ל- NFL אין כללים מוגזמים לגבי סוג התכשיטים שניתן לענוד על המגרש. מכיוון שידיים משמשות בעיקר לתפיסה וחסימה, טבעות בדרך כלל אינן נלבשות מכיוון שהן עלולות להשפיע על תפיסת כדור או זריקתו. שרשראות וטבעות אוזניים, לעומת זאת, נלבשות, כל עוד הן נמצאות בהיגיון. צמידים, לעומת זאת, חייבים להיות מכוסים בכל עת. האם ציינתי כי גורמים רשמיים בוחנים את כל המשחק אחר כך כדי לוודא (שוב) שאף אחד לא הפר כללים אחידים במהלך המשחק? וואו.

NBA

בשנים האחרונות משרד הנציב החל לרדת בחוזקה על שחקני ה- NBA עם קוד לבוש חדש שהגביל את מה ששחקן יכול ללבוש לפני ואחרי משחק. זה מורחב לבית המשפט שבו שחקני ה- NBA אינם רשאים לענוד תכשיטים מסוג זה. המשמעות היא עגילים; צמידים, טבעות ושרשראות הם כולם אין-נו. האביזרים היחידים המותרים במגרש הם פלטות ברכיים ומרפקים, סרטים וכמובן קעקועים.

MLB

לעומת זאת, נראה שיש למדיניות הליגה בייסבול מדיניות מאוד ליברלית בכל הנוגע לתכשיטים. בעיקרו של דבר אתה יכול ללבוש כל סוג של תכשיט אלא אם כן השופט רואה אותו כ"מסיח את הדעת "או יכול להפריע למשחק. במילים אחרות, קנקנים לא יכולים לענוד טבעות מכיוון שהם עלולים לשטוף את הכדור וללא שרשראות ענק מראות שעלולות להסיח את דעתו של הבלילה מהכדור (לא שמישהו חושב לענוד אותו, אבל אתה מבין את הרעיון).

נראה שרוב ענפי הספורט אינם מאפשרים תכשיטים, אפילו לא טבעות נישואין לגברים, אז מה בחור לעשות? שמור את הטבעת במקום בטוח עד לסיום המשחק!


Source by Kimberly Green

About admin

Check Also

היתרונות והחסרונות של אבזמי תכשיטים מגנטיים

יש הרבה סוגים שונים של אבזם תכשיטים זמינים לקנות אם אתה מייצר תכשיטים משלך. סוג …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments