תכשיטים כתחביב מול מכירה

כיום אני מייצרת תכשיטים רק כתחביב לעצמי ולמתנות. ניסיתי למכור את יצירותיי וגיליתי כמה טיפים בדרך.

הניסיון הראשון שלי למכור את התכשיטים שהכנתי היה בשוק של מלאכה ואיכרים שבו עלות הדוכן הייתה $75.00 ליום. זה היה הפסד עבורי מכיוון שלא מכרתי מספיק כדי להרוויח. כשאנשים מטיילים, הם רק רוצים פריטים להחלפת כיס או שטרות קטנים בארנק, כולל אוכל.

בדיוק כמו ניסיונות קודמים למכור מוצרי קוסמטיקה, בני משפחה וחברים יוציאו את כספם בחנויות, אבל אם הם מכירים אותך, הם רוצים את זה בחינם. אני גם לא מקבל בקשות בגלל אנשים בררנים שרוצים משימות לא הגיוניות.

נראה שתיקון תכשיטים יכול להיות נישה. עם הכלים הנכונים, אתה יכול לגבות תשלום קטן כולל החלפת סוללה לשעון. זה משהו מוצלח בחנויות. אם אתה יכול למצוא ספק, אתה יכול להחליף פנינים.

התסכול הראשון שלי היה להכתים כסף. יש מוצרים לניקוי כסף אבל אני לא יכול לבזבז את זמני בליטוש של מאות חרוזי כסף זעירים. הפסקתי להשתמש בחרוזי כסף או זהב.

התכוונתי לנסות לערוך מסיבה ביתית והכנתי בערך 100 שרשראות חרוזי כסף שהיו ממש יפות. ארזתי אותם בקופסאות מתנה ואחסנתי אותם. קרה לי מקרה חירום משפחתי ולא הספקתי לנסות את המסיבה הביתית. כששלפתי את התכשיטים, התייאשתי לגלות שכולם הפכו שחורים. לא אוכל למכור את הפריטים שנראים ככה.

כשאני מסתכלת על תכשיטים בחנויות, אני מרוצה מתוך ביטחון שהפריטים שאני מכינה לעצמי הם באיכות טובה יותר ממה שאני רואה. בדרך כלל זה עולה לי בערך $30.00 לסט להכין שרשראות אבן ופנינים אמיתיות. בדרך כלל אני לא מכין הרבה תכשיטי תחפושת מלבד חרוזי עבודה במנורות זכוכית.

צברתי לעצמי ארון תכשיטים נחמד. אני תמיד מקבל מחמאות. אני כן רוכש כמה עבודות של אחרים כדי לראות אם אני יכול לשכפל טכניקה שאני רוצה לנסות. זה עוזר לראות את זה מולי כדי לראות איך זה נוצר. בדרך כלל אני יכול להבין את זה.

אני עובד רק עם חרוזים גדולים מספיק כדי לראות ולהחזיק. בהצלחה בהכנת התכשיטים שלך. האפשרויות אינסופיות.


Source by Laura M Schroeder

About admin

Check Also

היתרונות והחסרונות של אבזמי תכשיטים מגנטיים

יש הרבה סוגים שונים של אבזם תכשיטים זמינים לקנות אם אתה מייצר תכשיטים משלך. סוג …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments