תכשיטי אבן לידה מהווים מתנה נהדרת

מהם תכשיטי אבן לידה? לכל חודש בשנה קשורה אבן חן ספציפית הנחשבת ל"אבן המולד" של אותו חודש. אבן הלידה שלך היא אבן החן שאליה מוקצה החודש שאתה נולד.

מאז החל המנהג לענוד תכשיטי אבן לידה, חשבו שהוא מספק לענוד מזל וסגולות נוספות ספציפיות לחודש לידתו. השמועה הייתה גם לספק ללובש הגנה מפני כוחות רשע. בעידן המודרני, תכשיטי אבן לידה מהווים מתנה מושלמת לכל אירוע – חגים, ימי הולדת, ימי נישואין וכל זמן אחר שאתה צריך מתנה מתחשבת אך חסכונית.

תכשיטי אבן לידה לא קשה למצוא בכל חנות כלבו או באינטרנט. בשל הפופולריות שלו, לסוחרים יש בדרך כלל מבחר הגון של טבעות אבן לידה, פדנטים, עגילים ותכשיטי אבן לידה אחרים. לעתים קרובות אתה יכול למצוא קופונים והנחות על תכשיטי אבן לידה, במיוחד בסביבות החגים, חג האהבה ויום האם, כאשר מדובר בפריט מתנה פופולרי.

להלן רשימה שימושית של חודשים ואבני הלידה שלהם:

ינואר – נופך

פברואר – אמטיסט

מרץ – אקוומרין, בלאדסטון

אפריל – טופז לבן

מאי – אזמרגד

יוני – פנינה, מונסטון

יולי – רובי

אוגוסט – פרידות

ספטמבר – ספיר

אוקטובר – אופל, טורמלין

נובמבר – טופז צהוב, סיטרין

דצמבר – טורקיז, כחול טופז

תכשיטי אבן לידה מהווים מתנה נהדרת לנערות צעירות. ישנם תכשיטי תחפושת באיכות זולה מאבן לידה המיוצרים במיוחד עבור ילדות בנות 5 – 12. ילדים ימצאו את זה מסודר שהם עונדים את אבן הלידה "שלהם", שלא לדבר על כך שהם יהנו להתלבש בתכשיטים שלהם בדיוק כמו אמא.

אם כבר מדברים על אמא, תכשיטי אבן לידה מהווים מתנה מצוינת גם לנשים. ישנם סוגים רבים של תכשיטי זהב, כסף ופלטינה אבן לידה. חלקם עלולים להיות יקרים, אך לרוב משולבים עם יהלומים ו/או אבנים יקרות אחרות. הנמען שלך יתרגש מהמחשבה האישית שנכנסה למתנה שלו. או, בתור טוויסט, אתה יכול אפילו למצוא תכשיטים מותאמים אישית שיש להם כמה אבני לידה, אחת לכל ילד או נכד.


Source by Amber Lowery

About admin

Check Also

תכשיטי כסף סטרלינג 925 – סוגי תכשיטי כסף סטרלינג בעבודת יד

15 דורות של תרבות צורפות כסף שנמצאו בנפאל ובטיבט יצרו מבחר עשיר של דגמים איכותיים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments