תכשיטי כסף – כיצד לזהות תכשיטי כסף טיבטיים מקוריים?

נראה כי הביקוש הגובר מהמערב לאביזרים מקוריים מכסף סטרלינג טיבטי יצר קושי; קישוטים טיבטיים מזויפים נמכרים על ידי כמה סוחרים ערמומיים לאנשים תמימים. הערכה מתכתית שנעשתה במהלך שנת 2007 גילתה שרוב תכשיטי הכסף הטיבטי 925 המזויפים לעולם אינם מכילים כסף. גרוע מכך, מוצרים מסוג זה הכילו תרכובת עופרת לא בריאה שבדרך כלל עלולה לעורר סרטן. וגם, הכתובות הרוחניות ואפילו העיצובים על הקישוטים לא היו רודפים אחרי מוטיבים רוחניים. זה מובן שסוגים אלה של תכשיטי כסף מזויפים אינם מספקים אנרגיה אופטימית מרפאה, אלא עלולים לגרום למחלות. בנוסף לעובדה התפיסה המוקדמת של כסף שהוצא על מוצרים מלאכותיים.

היו מעודכנים מאוד בנושאים הבאים בזמן קניות של תכשיטי כסף טיבטי 925:

  • תכשיטי כסף טיבטיים אותנטיים מורכבים מכסף אמיתי. המשמעות היא שתוצאת הבדיקה המטלורגית צריכה להצביע על 92.5% פירוט כסף. בדרך כלל, אם נמצא כי תכולת הכסף נמוכה משיעור זה, אין לראות בכך תכשיטי כסף טיבטי 925 אמיתיים. באופן מוזר, כמה ספקים מפוקפקים אפילו מקדמים את כלי הכסף היקרים שלהם להיות 100 אחוז כסף וזה קשוח מכיוון שכסף סטרלינג אמיתי לא יכול לשמור על צורה מוצקה.

  • בדוק את המדינה בהתייחס למקור בו זמנית. תכשיטי כסף המיוצרים בתאילנד, הודו יחד עם אמריקה הלטינית מתויגים לעתים קרובות כטיבטים כדי לעורר קסם בקרב צרכנים מערביים. נראה שכסף סטרלינג טיבטי אותנטי הוא תוצר כמעט במיוחד של נפאל. בעלי מלאכה של נפאל ידועים מאוד מאז 600 שנה כאומני כסף מהשורה הראשונה. המנזרים בטיבט ואפילו בסין רצו כל הזמן בתכשיטי כסף סטרלינג 925 שנפאלו, כמו גם המורשת המתפארת משגשגת עד היום.

  • כמעט תמיד רואים בתכשיטי כסף טיבטיים מזויפים כמויות גבוהות של היבטים מזיקים לבריאות כמו ארסן כמו גם עופרת. אם אי פעם נשאפים או מלקקים את הדברים האלה בטעות, זה יגרום למחלות כמו הפרעות עצביות, לחץ דם גבוה, סיבוכי פוריות, פיגור פסיכולוגי, בעיות שרירים ומפרקים, קשיי שמיעה, אי ספיקת כליות וכו'. לאחר מכן, אנו ממליצים לך להשיג תכשיטים טיבטים רק מיצרני אומנות נפאליים מוסמכים.

  • כסף סטרלינג יכול להשתנות בקשיחות ביחס לסגסוגת האחרת המשמשת ליציקה, אך הצבע והניצוץ חייבים להישאר אותו לבן כסוף מקורי. אנא אל תרכוש תכשיטי כסף אם אתה רואה פגמים בגוון כמו גם זוהר.

  • תכשיטי כסף טיבטיים מקוריים מורכבים ממתכות כסף מוצקות 925. מצד שני, מוצרים מזויפים מצופים או מצופים בכסף על פני השטח. לכן, אם אתה שם לב שהמשטח מתקלף, זה בכלל לא טהור.

  • בניגוד לזהב (שמחירו מחושב לפי קראט), למתכת כסף 925 אין טכניקה סטנדרטית לגבי בדיקת טוהר. קנה קישוטי כסף סטרלינג 925 בהתאם למשקל, לדמות, למידות, לגימור ולדוגמא.

  • חפש חותמת אישור שמצהירה על 925 מתחת לבסיס התכשיטים. זה רק סימן לגבי השימוש ב-92.5% כסף.

  • כמה צורפים מצפים את משטח התכשיטים באמצעות ניקל כדי למנוע הופעת לוץ מעל הכסף הסטרלינג. כמו אנשים מסוימים, אם אתה אלרגי לניקל, אתה צריך להתרחק מהסוג הזה של תכשיטי כסף מכוסים. במקום זאת, אתה יכול אולי לבחור אלה, המכוסים באמצעות רודיום או אפילו לכה.

  • כפי שהוזכר קודם לכן, מקורם של תכשיטי כסף סטרלינג טיבטי אמיתי בנפאל במהלך המאה ה-6. אפילו היום, צורפי הכסף של ניואר בנפאל מצילים את המיומנות עתיקת היומין שנטענה באמצעות המוניטין האידיאלי שלהם בתוך המנזרים הטיבטים. זו הסיבה; אנו ממליצים לך לבחור את 'תוצרת נפאל'.


Source by Amogh Shakya

About admin

Check Also

היתרונות והחסרונות של אבזמי תכשיטים מגנטיים

יש הרבה סוגים שונים של אבזם תכשיטים זמינים לקנות אם אתה מייצר תכשיטים משלך. סוג …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments