תכשיטי כסף סטרלינג 925 – סוגי תכשיטי כסף סטרלינג בעבודת יד

15 דורות של תרבות צורפות כסף שנמצאו בנפאל ובטיבט יצרו מבחר עשיר של דגמים איכותיים ומדהימים שבשבילם כמעט כל מעריץ כסף יתאבד. לפני שאתה מוסט יותר מדי על ידי חן אסתטי ומשיכה, קבל הודעה שתכשיטי כסף סטרלינג 925 הם לא רק על יופי, בנוסף, זה גם על מציאות. ערך רוחני עמוק מעורב רגשית בסוגים אלה של יצירות אמנות מסורתיות. לכל תכשיט טיבטי ותכשיט מכסף סטרלינג בעבודת יד יש משמעות ייחודית ויקרה משלו בהתאם לנושאים, כתובות יחד עם שלטים מוטבעים.

להלן כמה מהסוגים המועדפים של תכשיטי כסף סטרלינג 925:

1. תליון כסף: המוצר זמין בציפוי אבן חן, תליון תליון, קסם תליון, תליון קריסטל, תליון לפיס, תליון טורקיז, תליון קוורץ, תליון כסף רגיל ועוד רבים. תליון הוא אידיאלי למי שמחפש מבטא צנוע למראה.

2. צמיד כסף סטרלינג: מזמורים קדושים בודהיסטיים (מנטרות) כמעט תמיד מעוטרים על פני השטח, שלעתים קרובות מאמינים שהם מעניקים בטיחות ואפילו שלווה והרמוניה.

3. קמיע כסף סטרלינג: לקמעות יש מתחם שבתוכו יש בדרך כלל עשבי מרפא ובד עם כיתוב תפילה. בדרך כלל אמורים לשים קמעות לכל החיים כדי להסיר רוחות רשעות. מספר קמעות מקודשים טקסית על ידי כמרים טיבטים.

4. טבעות אוזניים מכסף סטרלינג: עגילים טיבטיים היו בהתחלה גדולים מאוד בצורתם, בדרך כלל נענדו על ידי נקבות זוגיות על מנת להדגים את זיהוי אבותיהם המסוים. נכון לעכשיו, בעלי מלאכה מייצרים עיצובים זהים בגדלים מופחתים, המתאימים היטב לנשים מערביות.

5. תיבת תפילה (ghau): קופסאות תפילה בודהיסטיות מעוצבות להפליא הן מוצרי נוי מצוינים המושלמים להצגה בחדר המשפחה שלך.

6. תכשיטי אסטמנגל (שמונה סמלים משמחים): זהו תיאור הנוגע לשמונה סימנים בודהיסטיים אלוהיים שהם המטריה, זוג הדגים, קלאסה (אגרטל אוצר), לוטוס, צ'מארו (מעין זבוב), סריבצה (תרשים קדוש), Sankha (קונכייה) פלוס Dhvoja (דגל הניצחון).

7. להקות נישואין כסף: צורפי כסף רגילים של נפאל ואפילו טיבט התחילו על ידי זוגות איטלקיים במהלך חמש עשרה המאות, השתמשו בלהקות נישואין זהות במאמצים מובהקים בעבודת יד, ויותר מכך אנשים מערביים מאוד מעריצים את הרעיון.

8. תליוני בודהה: רבים מהם רוכשים תמונות של ראש בודהה, רגל בודהה וידיים של בודהה, מודטים בודהה, שאקיאמוני בודהה ורבים אחרים.

9. אבנים בעלות ערך חלקי משובצות: לאפיס לזולי, ענבר, אלמוגים, טורקיז, אמטיסט ואוניקס שחור מוטבעים בדרך כלל בתכשיטים.

10.925 חרוזי כסף: 108 חרוזים מהווים מלה (רוזרי), ו-8 או פשוט 9 חרוזים מהווים צמיד. כסף יחד עם חרוזים מקושרים זה לזה בצורה מענגת כדי ליצור תכשיטים עם חרוזי כסף סטרלינג.


Source by Amogh Shakya

About admin

Check Also

תכשיטים קלים: תכשיטים מבוקשים על ידי נשים מודרניות

בזמן שאנחנו מדפדפים את דפי ההיסטוריה, אנחנו מגלים שיותר טוב עקבו אחרי ההתלבשות לחתונות. נשים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments