מגפת קעקועים?

להלן חלק מהתוצאות של סקר האריס של 2,225 מבוגרים בארה"ב שנסקרו באינטרנט בין התאריכים 14-19 באוקטובר 2015 בנוגע לאמריקנים וקעקועים.

  • קעקועים נפוצים במיוחד בקרב צעירים אמריקאים,

  • כמעט למחצית מבני המילניום (47%) יש לפחות אחד,

  • למעלה משליש מאנשי GenX (36%) טוענים שיש להם לפחות אחד,

  • רק 13% מהבייבי בומרס טוענים לקעקועים,

  • עשרה אחוזים מועטים מהמתבגרים הם "דויים", ו

  • למילניום ול-GenX יש סיכוי גבוה יותר באופן אקספוננציאלי מאשר לעמיתיהם הבכירים יותר להיות בעלי קעקועים מרובים.

מבחינה גיאוגרפית, סביר להניח שתושבי הכפר יקעקעו כמו עירוניים, אבל תושבי הפרברים אינם חולקים את אותה רמת התלהבות בנוגע לצורת אמנות זו. עם זאת, הורים בפרברים מושפעים ככל הנראה מילדיהם, שכן מבוגרים בפרברים עם ילדים נוטים פי שניים מאלה ללא ילדים לקבל קעקוע אחד לפחות. נראה שאף מפלגה פוליטית גדולה לא מעדיפה קישוט עצמי יותר מהשנייה.

עם קעקועים בעלייה, חרטות עלו גם כן. חרטות קשורות לאיכות הירודה לפעמים של יצירות האמנות, איך המראה מתאים לסגנון חיים מאוחר יותר, תחומי עניין, וכיצד התוכן, כולל שמות של אנשים, מקומות ואירועים, לרוב עדיף להשאיר בעבר. המשמעותית ביותר היא ההכרה בכמה עבודות קעקועים מפוזרות בעבר עשויות לפגוע בהזדמנויות חברתיות ופיננסיות עכשוויות ולתרום להשפעות בריאותיות לא נעימות.

בארצות הברית עלינו להמשיך ולפרסם בפומבי את דפי הבטיחות של חומרים כימיים (MSDS) הקשורים לדיו הנפוצים בתעשיית הקעקועים. כדי לייצר קעקועים, אמנים מחדירים לדרמיס מחטים מלאות צבע בקצבים של עד 3,000 פעמים בדקה. על הנמענים להיות מודעים לכך שצבעי קעקוע ממוקמים בשכבת העור של העור, ולא באפידרמיס שכבר מת. לכן, דיו מופקד ברקמות עם כלי דם היטב, כפי שעולה מהדימום הקטן המתרחש לעתים קרובות במהלך היישום שלהם. זה גם מצביע על כך שהיישום של כימיקלים אלה אינו רק מקומי, אלא כפוף לתשלום במחזור הדם ולהשפעות חריפות וכרוניות נלוות. חלק מחומרי הדיו הנכנסים למיקרו-וסקולטורה מופקדים באופן דיסטלי בבלוטות הלימפה ובכבד כאשר הגוף מנסה להיפטר מחומרים זרים. באופן מקומי, קעקועים מייצרים צלקות מיקרוסקופיות קבועות, גם אם לא מדודות ברקמות הסובבות, במיוחד באזורים צפופים של בלוטות הזיעה. לכן, ככל ששטח הפנים שעבד עליו גדול יותר, כך גדל הפוטנציאל להזעה לא מתפקדת ולהשפעות התחממות יתר. חלק מהאנשים חווים גם זיהומים עקב ניקוי לא מיטבי של מחטי הקעקוע ו/או היגיינה אישית פחות מהכוכבים שלהם בזמן ריפוי מההליכים.

הנמענים מתנדבים להליכים הללו, ועל כן עלולים להיחשב מזוכיסטים במידה מסוימת מכיוון שקעקועים תמיד גורמים לפציעה. עם זאת, הם אינם ראויים לתיוג לא ראוי יותר מאנשים שצורכים יותר מדי קלוריות, מעשנים, שותים או עוסקים בשימוש לרעה במוצרים פרמצבטיים או בכל שיטות לא בריאות אחרות. למרבה הצער, מלבד רכישת הקעקועים החדשים הראשוניים או הבאים, חובבי קעקועים רבים צובעים מחדש את האמנות שלהם (לדעיכה) או משתנים, ומגדילים שוב ושוב את סך החשיפות שלהם. קעקועים הם יותר מעומק העור, ואהבה (עבורם) לא צריכה להיות עיוורת. בהתחשב בהשפעות הבריאותיות השליליות הקשורות, האם זה מגיפת קעקועים?


Source by Lee Richards

About admin

Check Also

שיטות הסרת קעקועים של בית הספר הישן

השיטות של היום להסרת קעקועים מתקדמות הרבה יותר בהשוואה לאלו של פעם. לפני 10 ו-15 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments