3 אמירות קעקוע מפרקים שיש להימנע מהם

הנה כמה אמרות קעקוע מפרק שכדאי לשקול להימנע מהם:

1. נולד להפסיד. חלק ישימו "נולד" מצד אחד, ו"תפסיד" מצד שני, בעוד שאחרים ישימו את האות "t" על האגודל ואת האות "o" מצד שני, כך שכאשר מניחים אותו יחד זה קורא את כל נולד לאבד אמירה. מלבד פרק היד שהוגדר לאמירת הקעקוע הזה שהוא לא מושלם, לאמירה עצמה יכולה להיות משמעות שלילית כלשהי. הוכח כי הקעקוע שנולד לאבד נבחר פי 7 יותר מאשר קעקוע שנולד לזכות עבור אלה שנמצאים בכלא. בדרך כלל זהו קעקוע שלילי וכאשר הרעיון הזה מושרש בעור שלך ורואה אותו על בסיס יומיומי, הסיכוי שתפסיד בחיים יכול לגדול. אתה כל הזמן אוכף לעצמך שהיית לוזר מההתחלה. אם זו התחושה שלך אז אלטרנטיבה אחת יכולה להיות לאזן את זה עם קעקוע "נולד להפסיד" בחלק העליון, וקעקוע "לחיות כדי לנצח" בחלק התחתון.

2. אהבה – שנאה. כעת, בעוד שקעקועים של מפרקי האצבעות באופן כללי יכולים להצטער בשל נוכחותם תמיד על הידיים, ויש אנשים שנמאסים על תשומת הלב הקבועה והמיידית שדיו מפרקי האצבעות יכול להביא, לפעמים האמירות עלולות להחמיר את זה על ידי כך שהן לא מובנות. בעוד שבאופן מסורתי זה מסמל את המאבק בין טוב לרע, אנשים רבים עדיין לא מכירים בכך. זה לא יפריע ולא אמור להטריד את חובב הקעקועים ההארדקור, אבל עבור חובש דיו ממוצע שנאה-אהבה יכולה להיות מסר עז שלא מובן לרוב. וזה הושמע בכבדות כדיו מפרקי אצבעות.

3. OZZY. רוב ה-Kuckle Ozzy's שדנו עליהם מזמן באופנה ביתית ירוקה ומשעממת, אבל יש כאלה שרוצים להיות רטרו ויזרקו את האוזי טאט בשביל מפרקי האצבעות שלהם. סביר להניח שהם יצטרכו את אותן חרטות שיש לצבעים הירוקים והעמומים היום. עוקב אחר טרנד שנראה אז מגניב או מחייה אותו מחדש, אבל 20 שנה מאוחר יותר, לא כל כך.


Source by Chess McDoogle

About admin

Check Also

שיטות הסרת קעקועים של בית הספר הישן

השיטות של היום להסרת קעקועים מתקדמות הרבה יותר בהשוואה לאלו של פעם. לפני 10 ו-15 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments