3 דרכים להשתמש בקריאה קרה כדי למשוך נשים

האם אי פעם צפית בקורא הורוסקופ עושה את שלו בטלוויזיה? הוא יושב שם ואומר "טלה יחווה לחץ רגשי; בעוד שדגים יראו כמה מהתוכניות שלו מתממשות". אולי יש מיליוני אנשים מסביב שנולדו תחת הסימנים האסטרולוגיים האלה, אז איך זה שכולם עדיין חושבים שההורוסקופ אותנטי? ברור שזה בגלל שהצהרות כלליות כמו אלה יכולות להשפיע על כולם אם נאמרות בצורה מסוימת. החדשות הטובות עבורך הן שאתה יכול ליישם את אותו עיקרון במשיכה.

3 טיפים כיצד להשתמש בקריאה קרה כדי לפתות בחורה

1. התחבר אליה רגשית

קריאה קרה כרוכה בהצהרה שהיא כה עמוקה; זה כנראה נכון לרוב הנשים שאתה פוגש. לדוגמה, אתה יכול לומר, 'אתה הטיפוס שחושף את הרגשות שלך כשאתה מאוהב, למרות שאתה סוגר את עצמך לפעמים לאחרים'. ההשפעה של אמירה מסוג זה על נשים היא מדהימה. ראשית, קרבה עוברת דרך הגג. שנית, האישה פותחת בפניך את רצונותיה ומחשבותיה.

השורה התחתונה היא שאתה גורם לה לראות אותך באור אחר. אם הבחורה מושכת, כנראה היה לה חלק מגברים חסרי רגישות שרק אחרי המראה שלה. אתה יכול להמר שהיא תשכב בשמחה עם בחור רגיש כמוך. צריך עדינות מסוימת כדי לעשות את זה נכון, אבל אם תתרגל את זה קצת ותעשה את המחקר שלך על הורוסקופים או קריאה בכף היד, אתה יכול לעשות זאת.

2. השתמש בקריאה קרה כדי לגלות עוד עליה

קריאה קרה היא טכניקה הכוללת שימוש בהצהרות מעורפלות כדי לגלות יותר על אדם אחר. הרעיון סובב סביב העובדה שהאדם השני מניח שאתה יודע עליו או עליה יותר גם כשרק נפגשת.

איך קריאה קרה יכולה להגדיל את הסיכויים שלך לצאת עם נשים יפות? העיקרון העיקרי כרוך במבט מסתורי שגורם לה להרגיש שאתה מכיר אותה מבפנים על ידי מתן משפטים כמו שכל מדיום יעשה. אם אתה יכול לשכנע אותה שאתה יודע משהו עליה שאולי היא לא יודעת בעצמה, היא תרגיש שאתה קורא את מחשבותיה. זה יגרום לה להרגיש קרובה יותר אליך ולחשוף כמה דברים שהיא בדרך כלל לא הייתה מספרת לאחרים, כמו הצד הפרוע שלה.

3. השתמש בקריאה קרה כדי לדחוף את דיבור המין

לנשים יש הרבה בעיות חברתיות, ואתה יכול לשחק בזה על ידי אמירה "את מרגישה מודחקת כי אינך יכולה להראות את הרצונות האמיתיים שלך בגלל מה שאחרים עלולים לומר עליך". החברה לא שוללת את ההפקרות לנשים, לפחות הרבה פחות מאשר לגברים. אבל המציאות היא שלנשים יש תשוקות מיניות שהן צריכות להדחיק, והן פשוט משתוקקות להוציא החוצה. לכן, קריאה קרה היא דרך טובה להעביר שהסוד שלה בטוח איתך ושאתה מרגיש בנוח עם כל הסוד המיני שיש לה.

קריאה קרה שונה מקריאה חמה, אך יש לבצע אותה. קריאה חמה היא יצירת שיחה מתוך הדברים שהיא כבר סיפרה לך עליהם. קריאה קרה היא כולה ניחושים מושכלים. כשאתה עושה קריאה קרה וגורם לבחורה להיפתח, אתה יכול לעקוב אחר זה בקריאה חמה כדי שהיא תיפתח עוד קצת. קריאה חמה עוסקת בעובדות שהיא בעצמה אמרה לך, וניתן לשלב את אלה עם הצהרת קריאה קרה כדי שתישמע יותר אמיתי.


Source by Jon Sinn

About admin

Check Also

מניעת נישואין באסטרולוגיה

ברחבי העולם הנישואים ממלאים תפקיד חיוני בכל חברה. בדרך כלל, כולם חושבים איך, מתי ואיפה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments