3 הגישות הטובות ביותר להסרת קעקועים

אם יש לך חריטה קעקוע על הגוף שלך לפני כמה שנים ועכשיו החלטת להיפטר מהקעקוע ולהסיר את הקעקוע מהגוף שלך אבל אין לך מושג איך לעשות את זה, אז אתה יכול לבדוק את הקרמים להסרת דיו קעקועים שקיימים בשוק שדיברו עליו הרבה אנשים. ברור שפחות כואב ולא מצריך ניתוח אלה הופכים פופולריים יותר בעולם הסרת הקעקועים.

זו לא המצאה חדשה להוריד את הקעקוע מהגוף. למען האמת, שיטה זו הייתה קיימת בעולם הזה במשך מאות שנים. היה זמן שטיפולי ההסרה כללו מריחות של אוריאה עם חומצה אצטית. שיטה זו היא באמצעות חלאות עציץ או קקי יונים שהתערבבו עם חומץ. נעשה שימוש גם בקנתרידין (זבוב ספרדי), מגרה בעור, מעורבב עם גופרית ושמן.

יש אנשים שלא רוצים שהקעקוע שלהם יראה כל כך הרבה, אז הם יכולים להבהיר אותו כדי להפחית אותו. כמה אנשים לא אוהבים את עיצוב הקעקוע ורוצים להוריד את הקעקוע מגופם. חלקם רק רוצים שחלקים מסוימים מהקעקוע יהיו ברורים מהעור שלהם. הסיבות להסרת קעקוע הן כל כך מגוונות וזה מראה כמה אנשים יכולים להיות שונים, עבור חלק זה שם של מאהב לשעבר וחייבים לשכוח אותו.

אם יש לך קעקוע שברצונך להסיר חלקית או מלאה, תחילה עליך לשקול את האפשרויות שלך ולהחליט איזו שיטה עשויה להיות הטובה ביותר עבורך.

קרמים להסרת דיו קעקועים

הקרם להסרת קעקועים פועל לאט לאלץ את העור להתפרק ולהתקלף. זה פחות או יותר מאלץ את העור להזדקן מוקדם ולאט לאט ידהה את הקעקוע מהסרת שכבות עור מהר יותר, ואז הן אמורות להישפך באופן טבעי. כמובן, רוב הקרמים הללו כוללים כימיקלים קשים שממש פוגעים בעור שלך ומאלצים להתפרק ולהתקלף לפני הזמן. התחושה של מריחת הקרם להסרת קעקועים על הגוף שלך היא כאילו אתה שוכב על השמש במשך כל היום ובסופו של דבר מקבל כוויות שמש. למרות שזו השיטה הזולה יותר להיפטר מקעקוע הגוף שלך, אבל המרכיבים הכימיים עשויים לגרום לבעיות רציניות אם לא מיישמים אותו כראוי במהלך התהליך. תלוי בצבע הקעקוע שלך, אם הצבע חד מדי אז אתה עלול לקבל תחושת צריבה בזמן מריחת הקרם להסרת קעקועים על הגוף שלך וייקח זמן עד שהכאב יעבור. אחרי הכל, הקרם מורכב מחומצות. והוא אינו מיוצר עם חומרים עדינים כלשהם, לכן עליך להשתמש בו על ידי ביצוע ההוראות המדויקות.

הסר קעקוע עם חיתוך וקוביות

ניתן להיפטר מקעקועים להבהיר בשלבים מסוימים של כריתה. הקעקוע יכול להיות פרוסה חתיכה על ידי מנתח מורשה. תוצאות צלקות קבועות והטכניקה לא עובדת היטב על קעקועים "תוצרת בית" שבהם הדיו הוחדר בדרך כלל עמוק יותר לתוך העור מאשר קעקועים מקצועיים. (במקרה זה, עדיף ללכת על ניתוח לייזר שכן הליך כירורגי בלייזר טוב להסרת הקעקועים שנוצרו על ידי חובבי קעקועים.) קעקועים גדולים יותר עשויים להיות מוסרים בניתוח באמצעות טכניקה הנקראת הרחבת רקמות. הבשר והגוף יתנפחו על ידי הנחת בלון מתחת. במשך תקופה מסוימת, העור נמתח לאט, והקעקוע נחתך. הדרך שבה פועלת הגוף המתוח היא לרדת מהאזור שנכרת, ולבסוף רק צלקת קטנה נמצאת בין הרווח של הגוף.

היפטר מקעקוע עם ניתוח לייזר

אם החלטת שהקעקועים בגופך חייבים להיעלם לחלוטין, אז אתה צריך ללכת להליך הסרת קעקועים בלייזר. זה יעזור לשקול תחילה להבהיר את הסימן לפני שתפטר אותו סופית. ישנן מרפאות רבות שיכולות לעזור לך לארגן ניתוח כזה ואתה יכול פשוט לחפש בסביבה כדי לגלות.

אם יש לך ספק לגבי הבטיחות של הליך הסרת קעקוע בלייזר זה, מה אתה עושה? אתה יכול לקנות את הספרים האלקטרוניים המתאימים להסרת קעקועים ולקרוא על מנת לקבל יותר מידע והדרכים היעילות ביותר פחות כאב להורדת קעקוע מהגוף שלך. זה מאפשר הסרת קעקועים יעילה עם סיכוי קטן מאוד לתופעות לוואי.

למקרה שאתה לא מצליח להבין האם יש שיטה מושלמת לעשות קעקועים שלך כדי להתרחק מהגוף שלך ויש לך ספק אם אתה צריך ללכת לטיפול בלייזר? התשובה היא כן. טכנולוגיית הלייזר בימינו יכולה לבצע את המשימה של הסרת קעקוע הגוף שלך עם צלקת זעירה או ללא צלקת כלל. טיפול הסרת קעקועים בלייזר מסוגל להסיר קעקועים טראומטיים הנובעים מתאונות וכן קעקועים חובבים ומקצועיים. קעקוע מהגוף שלך עם ניתוח הסרת קעקועים בלייזר הוא יעיל במיוחד להסרת הצבעים השחורים או הקעקועים הכחולים הכהים. רוב ההליך הניתוחי שמסופק על ידי מרפאות להסרת קעקועים מסוגלים להסיר קעקועים אדומים, ירוקים וכתום.


Source by Alicia Jessy

About admin

Check Also

שיטות הסרת קעקועים של בית הספר הישן

השיטות של היום להסרת קעקועים מתקדמות הרבה יותר בהשוואה לאלו של פעם. לפני 10 ו-15 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments