4 דרכים למכור את חרוזי התכשיטים הנוספים שלך

אם אתם מייצרים או אוספים חרוזים על בסיס קבוע, ללא ספק תקבלו יותר ממה שאתם יכולים לעמוד בו. סביר להניח שתרצה למכור חלק מהמניות שלך, ולקבל קצת כסף בחזרה כדי להנציח את התחביב שלך. ישנן דרכים נהדרות רבות למכור את החפצים והאומנות שלך, שבהן אתה יכול לקבל בדיוק כמה אתה מחפש. הנה כמה דרכים למכור את חרוזי התכשיטים הנוספים שלך.

דוכני שוק הפשפשים

הקמת דוכן בשוק פשפשים מקומי היא דרך מצוינת למכור כמה מחרוזי התכשיטים העודפים שלך. אתה יכול להחזיק חנות משלך, לכמה שבועות, או אפילו למחצה לצמיתות. זוהי אפשרות טובה במיוחד אם אתה מכין בעצמך. זה ייתן לך מוצא למכירה על בסיס קבוע. זוהי אותה אפליקציה היא הגדרה כמו מכירת מוסך בלוח זמנים קצר. שניהם הם דרך מצוינת להשתמש בתנועה רגלית כדי להיפטר מחלק מהמלאי העודף שלך שאינך צריך יותר.

מכירה מקוונת של חרוזי תכשיטים

יש הרבה אתרים שנותנים לך מוצא למכור ולקנות חרוזים במחיר מצוין. אתרים אלה הם דרכים קלות יותר לרשום את היצירות והאומנות שלך ולשכוח מהם. שלא כמו בדוכן, אין לך אותה מעורבות בין-אישית במכירות, ולכן עשוי לקחת יותר זמן למכור את הפריטים. אתה יכול גם לעשות מלאכת יד ולמכור אותם באינטרנט בכמה אתרי יצירה נהדרים שמוכרים רק את הדברים האלה. רישום מקוון עוסק כולו בתיאוריות. אם אתה מתאר את המוצר שלך במלואו, יש לך סיכוי גבוה יותר לתפוס מכירה פוטנציאלית.

מכירה חוזרת

חלק מהקמעונאים יקנו ממך את החרוזים הנוספים שלך במחיר מוזל. הם צריכים להיות במצב מושלם כדי להיות זכאים למכירה קמעונאית. הסדק או השבר הקטן ביותר בפריט יהפכו את זה להרבה פחות רצוי עבור קמעונאי להכניס למלאי שלו. אם החרוז עשוי ממתכת יקרה, ניתן להמיס אותו, או למכור אותו אך ורק תמורת הערך היקר. זה חל על חרוז שעשוי מאבן יקרה או עם אבן יקרה. אלו הן כמה מהדרכים הקלות ביותר למכור את החרוזים הנוספים שלך, אך סביר להניח שתקבל את הסכום הנמוך ביותר עבור המניות שלך.

לְסַפֵּק

הדרך הטובה ביותר למכור את המניות שלך היא למצוא מישהו לספק לו ישירות. אם מישהו מייצר מלאכת חרוזים באופן קבוע, סביר להניח שהוא מוכן לקנות את החרוזים שלך במחיר הוגן, ורבים מהם. זה יכול להיות מצב ארוך או קצר טווח, תלוי באיזו תדירות אתה מקבל פריטים נוספים, או באיזו תדירות האומן צריך יותר.

סיכום

ישנן דרכים נוספות למכור את הפריטים שלך, אך הן הרבה יותר קשות ואינן מניבות את אותן החזרות. כל אלה הם דרך מצוינת להפוך את חרוזי התכשיטים הנוספים שלך שהופכים לכסף מזומן נוסף כאשר אתה צריך את זה, או לפנות קצת מקום.


Source by Viktoria Carella

About admin

Check Also

תכשיטים קלים: תכשיטים מבוקשים על ידי נשים מודרניות

בזמן שאנחנו מדפדפים את דפי ההיסטוריה, אנחנו מגלים שיותר טוב עקבו אחרי ההתלבשות לחתונות. נשים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments