4 הסלבריטאים הכי חמים עם אומנות קעקוע דיו UV

מורדים באופנועים, כוכבי רוק עם בעיות סמים, אסירים במאסרים ארוכי טווח – האנשים הסוררים הקשורים בדרך כלל לאמנות קעקועים הם מושג של העבר. עכשיו, אפילו סטודנטים עם א' ישר, מלכות יופי ובנקאים מתאפיינים בקעקועים משלהם. אפילו לאנשים מפורסמים כמו שחקנים ומוזיקאים יש קעקועים מפורסמים משלהם. ומכיוון שאמנות הקעקועים הגיחה מסצנת המחתרת והפכה לצורה מיינסטרימית של שיפור הגוף, וריאציות וסוגים שונים של דיו קעקוע משמשים כעת כדי לדחוף את מעטפת הקעקוע.

קעקועים UV (או קעקועים באור שחור) נוצרים באמצעות דיו קעקוע לבן או סוג מיוחד של דיו שנראה לעין רק באור שחור. סוג זה של דיו קעקוע שימש בקעקועים של סלבריטאים והוא כיום יקר יותר מדיו קעקוע רגיל. אמנות קעקועים הנעשית עם דיו לבן או דיו UV יכולה להיות כואבת יותר, לעומת זאת, מאלה שנעשות עם דיו קעקוע רגיל, שכן יש להשתמש בדיו עבה ואיכותי יותר. אבל זה לא מנע מ-A-listers בהוליווד לעשות קעקוע משלהם בדיו לבן. קייט מוס התחילה את הטרנד והרבה נשים צעירות הלכו בעקבותיה. עם זאת, מעניין לציין שאף סלבריטי לא דווח כמי שקיבל קעקוע של דיו לבן או מתהדר בו. להלן ארבעה כוכבים יפים שהעזו להיות שונים עם סוג זה של קעקוע.

* קייט מוס. דוגמנית העל, מעצבת האופנה והאם לאחד עשתה מספר קעקועים במהלך השנים. מלבד קעקועים קטנים ומעודנים של סנוניות על גבה התחתון, חום על ידה השמאלית, כתר על כתפה השמאלית ועוגן על האמה הימנית, דווח על היופי המדהים הזה שיש לו מספר רב של כוכבים בדיו קעקוע לבן. צד גופה.

* לינדזי לוהן. הילדה הפרועה הזו עשתה את אמנות הקעקוע הראשונה שלה על האמה – קו מתאר זעיר ושחור של כוכב. עד מהרה היא התמכרה לצורה זו של אמנות גוף ואוסף הקעקועים שלה כולל את המילים "לה בלה ויטה" על הגב התחתון. בהשראת ציטוט של ג'ון לנון ("צא לשם וקבל שלום, תחשוב שלום, תחיה שלום ותנשום שלום, ותקבל את זה ברגע שתרצה"), לינדזי קעקעה את המילה "לנשום" בדיו לבן. על פרק כף היד שלה.

* יסמין לנארד. הדוגמנית האנגלית הנלהבת, כוכבת הריאליטי והחברה לשעבר של סיימון קאוול מאמריקן איידול הפכה את גופה לקנבס לאמנות קעקועים על ידי כך שראשי התיבות של סיימון טבעו בדיו בחלק הפנימי של זרועה. יש לה גם את המילים "אל תסמוך על אף אחד" מקועקעות על אצבע. היא גם הגיעה לטרקלין – לא בשביל לייבוש מייבש – אלא בשביל קעקוע דיו לבן, שכתב "amore appassionato" (אהבה בלהט). היא מספרת שראתה את קעקוע הדיו הלבן של לינדזי לוהן משלה וקיבלה השראה לקבל אחד בעצמה.

* קלואי קרדשיאן. לכוכבת הריאליטי המרדנית הזו יש אמנות קעקועים רבים בחלקים שונים בגופה. היא אומרת שכל קעקוע שיש לה אומר לה משהו. יש לה את המילה "אבא" עם צלב על הגב הקטן, המילים "אני אוהבת אותך" בכתב ידו של אביה המנוח על פרק כף היד, וראשי התיבות של בעלה על ידה. יש לה גם את האותיות "KK", שהם ראשי התיבות של כל אחיותיה, שנעשו בדיו לבנה על פרק כף היד.

אמנות הקעקועים עברה דרך ארוכה מלהיות סמלים של כנופיות או דרך טובה להעביר את הזמן בכלא. קעקועים נחשבים כיום לסוג של אמנות ואפילו מפארים את החמים ביותר בהוליווד. אבל גם אם כמעט כל מי שאתה מכיר עשה קעקוע, אתה יכול לבחור בכל זאת להיות שונה על ידי לקחת את זה צעד קדימה כמו לינדזי לוהן או קייט מוס. נסה קעקוע דיו לבן או קעקוע דיו UV כדי בהחלט להתבלט מהקהל.


Source by John C Arkinn

About admin

Check Also

שיטות הסרת קעקועים של בית הספר הישן

השיטות של היום להסרת קעקועים מתקדמות הרבה יותר בהשוואה לאלו של פעם. לפני 10 ו-15 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments