4 טיפים לבחירת אמני קעקועים

לקעקועים יש מראה מרשים. אבל האם אתה יודע שאתה צריך להיות זהיר במיוחד כאשר אתה רוצה לעשות קעקוע? לקעקועים יש גם את הצד הטוב וגם את הצד הרע. כאשר מצד אחד הם נראים טוב אם עושים זאת בזהירות הם יכולים להיות קטלניים מצד שני גם. יש לשמור על עצות בטיחות מסוימות בזמן שאתה בוחר אמני קעקועים כדי לבצע את העבודה. בוא נראה מה הם:

חפש ביסודיות

ישנם מספר מקומות בהם תמצאו את הפרסומות של אמני הקעקועים. חפש ביסודיות כדי לוודא שאתה מוצא את אמני הקעקועים הנכונים. אתה יכול לחפש אותם בדפי אינסטגרם, טוויטר ופייסבוק שם הם מעלים כל עבודה שהם עושים. אם יש להם אתר מקצועי אז אתה יכול לעבור בו כדי לגלות מה יש ללקוחות הקיימים לומר עליהם. בחרו באמני קעקועים שיש להם מספר ביקורות חיוביות מלקוחותיהם כדי לקבל את האיכות הטובה ביותר של העבודה.

בדוק את הרישיון שלהם

ודא שלאמן שתבחר יש רישיון מקצועי. רצוי לא ללכת על אמנים שלמדו את האמנות באינטרנט או באיזה קורס של שישה שבועות. אין להאמין לאישורים האלה מכיוון שהם גורם חשוב להוויה הבריאה שלך. אתה יכול ליצור קשר עם אמן על ידי שאילת חברים ועמיתים שכבר קיבלו דיו. אתה יכול גם לבקר בסטודיו לקעקועים קרוב אליך שיש לו שם ידוע.

הכירו את האמן

אחרי שאתה בטוח לאילו אמני קעקועים אתה יכול ללכת, הקפד לבקר אותם בנפרד. שאל אותם איך הם הולכים לעשות את הקעקוע שלך ובאילו כלים הם הולכים להשתמש עבורך. ביקור בהם בנפרד יאפשר לך לדעת כל פרט.

אמצעים למניעת זיהום

בוודאי גלה מה אמצעי בקרת הזיהום שהם הולכים לנקוט. זהו צעד חיוני שכן טיפול נאות יכול למנוע זיהומים מסוימים להתרחש. בקש מהם להשתמש בסביבה סטרילית עבורך. זרוק את סכיני הגילוח ששימשו אותך. בדוק אם אמני הקעקועים לובשים כפפות שנשטפו לאחרונה ויש להם ידיים נקיות. הם צריכים גם לעקר את המכונה לשימוש חוזר. יש לפתוח אריזות מחטים חדשות מעוקרות ולהשתמש בהן לפניך.

לפני שכל הדברים האלה יסכמו את העיצוב שאתה רוצה. זה יעזור לך להקל על הבחירה של אמן הקעקועים וגם יעזור בקביעת המחיר שהם הולכים לגבות ממך.


Source by Aman Tumukur Khanna

About admin

Check Also

יש לך קעקוע? אתה עלול להיות בסיכון לסרטן

האם יש לך כרגע קעקוע או שוקל לעשות? אז כדאי לקרוא על ההשפעות של השגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments