5 הסיבות המובילות לא לעשות קעקוע לב

הודות לכל אותם מפורסמים בחוץ, צעירים מצאו כעת דרך חדשה להראות את אהבתם לאמנות, והיא קעקועים. במהלך השנים, קעקועים זכו לפופולריות רחבה בקרב הצעירים, במיוחד כסמל לאהבה. קעקוע הלב אומצו על ידי אנשים בכל רחבי העולם כדי לשקף את אהבתם. רוב האנשים מוצאים לבבות מצוירים להפליא דרך אקסטרווגנטית להצהיר על אהבתם, אבל זה לא אומר שאהבה היא הסיבה היחידה מאחורי קעקוע. הרבה אנשים מקבלים את העור שלהם קעקוע כדי לסמן משהו אחר לגמרי. לבבות יכולים להיות רק דרך פשוטה לתאר את הרגשות שלך עבור דבר או זיכרון עבור אדם, או סתם כי אתה חושב שהם אמירה אופנתית.

אבל קעקועים אלה מגיעים עם מגוון של בעיות. הנה רשימה של חמש הסיבות המובילות מדוע אתה לא צריך לקבל את הקעקוע הזה.

הם פשוט נפוצים מדי

הם נפוצים מדי. אתה יכול לראות אחד על היד של הקולגה שלך או אחד על הגב של המזכירה שלך. לחבר שלך יש אחד על הקרסול, בעוד שלאחר יש את זה על הגב התחתון. אפילו עם כל כך הרבה עיצובים ואפשרויות זמינות, קעקועי לב הם פשוט רגילים מדי. למעשה, אתה עשוי להיות מופתע לראות שלפעמים העיצובים כמעט זהים. אז מה שאתה יכול לעשות זה להתאים אותם אישית על ידי מעצב קעקועים וללבוש גרסה יפה משלך.

למה אתה רוצה את הקעקוע הזה?

שאל את עצמך – למה אתה רוצה לעשות את הקעקוע הזה? האם זה בגלל האהבה שלך לאדם או לדבר? או שזה בגלל שהעיצובים האלה פופולריים? ובכן, לעשות קעקוע לב זה באופנה, אבל זה שהעולם עושה את זה לא אומר שגם אתה צריך להצטרף לעדר. קבלת קעקוע זה יכול להיות סימן לציות לעולם הסובב אותך.

מה אם המאהב עוזב אותך?

תאמינו או לא, רובנו עושים את הקעקועים האלה כדי להכריז על אהבתנו למישהו. עם זאת, האמת היא שפרידות נפוצות ולמרות שיש מספר מערכות יחסים שנמשכות לנצח, קעקוע לב לאהובך הנוכחי הוא תזכורת מסוכנת. מצד שני הקעקוע תמיד יזכיר לך להתאהב מחדש ולהתחיל מחדש.

אתה יכול פשוט להצטער על כך שציירת את הקעקוע בדיו

כן! אתה עלול להתחרט על קעקוע. עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות עבור עיצובי קעקוע אלה, אתה יכול לבחור כל דבר שתופס את העין שלך, אבל אם תבחר לעשות קעקוע לב רגיל, אתה עלול בסופו של דבר לתהות אם היית צריך לחכות עוד קצת כדי לקבל עיצוב מותאם אישית.

סכנת זיהום

קעקוע יכול להגביר את הסיכון לזיהום ולהידבקות במחלה, במיוחד STD. אז זה יהיה רעיון חכם לקבל את אמנות הגוף הזו בדיו ממכוניות נחשבות. לא רק שהם ממליצים על שיטות בטוחות של קעקוע, הם יכולים לעזור לך לבחור עיצוב קעקוע לב נהדר עבורך.


Source by Kristen Dunn

About admin

Check Also

יש לך קעקוע? אתה עלול להיות בסיכון לסרטן

האם יש לך כרגע קעקוע או שוקל לעשות? אז כדאי לקרוא על ההשפעות של השגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments