5 סיבות מדוע טבעות טבור הפוכות הן פופולריות

אנשים שבוחרים לענוד טבעות בטבור שוכחים לעתים קרובות שיש אפשרות לענוד טבעות טבור הפוכות. השם בא מהעובדה שהטבעת בנויה בצורה כזו שהיא נכנסת לחלק התחתון של הפירסינג בבטן ותלויה מלמעלה. מלבד היותה אופנתית לטבעת יש גם הרבה יתרונות אשר ניכרים למשתמשים שלה ברגע שהם עונדים אותה.

רוב טבעות הטבור הפופולריות הזמינות כיום בשוק הן טבעות הטבור מלמעלה למטה, טבעות טבור משתלשלות וטבעות הבטן של פלייבוי. אלה מגיעים לרוב עם סמלי מזלות שונים ותג פלייבוי מחוברים אליו עבור בנות שרוצות להציג את הצד החושני שלהן כעונדות את הטבעת.

כיום טבעות משובצות יהלומים זמינות גם לעשירים ולמפורסמים בכל חנויות התכשיטים המוכרות והאופנתיות בעיר.

היתרונות של טבעות טבור הפוכות:

1. היתרון העיקרי של טבעת בטן הפוכה הוא שהיא נחשבת לבטוחה הרבה יותר לענידה בהשוואה לטבעות סטנדרטיות אחרות. היא מעוצבת בצורה כזו שהיא מקשה על הצמדת הטבעת לבגדים, מה שקורה לסוגים אחרים של טבעות בטן.

2. זה גם אירוע לעתים קרובות שסוג אחר של טבעות בטן עלולות להיתפס לחפץ או אדם חולף, ואם הוא נתלש בטעות, זה עלול לגרום לכאבים עזים למשתמש בו. מרכיבי טבעת בטן מודעים וזהירים לתרחיש זה ורוצים להימנע מאירועים כואבים כאלה בכל הנסיבות.

3. טבעות טבור הפוכות מגיעות גם במספר צורות וגדלים אופנתיים כדי להתאים לטעם ולסגנון המגוון של העונדים אותן. הצורות הפופולריות ביותר כוללות פרפרים ופרחים. אם אתה מחפש משהו פשוט יותר אתה יכול ללכת על פירסינג בצורת סרגל שמציג מראה חכם ואלגנטי.

4. בין אם אתה מחפש אופנתי או טבעות טבור אופנתיות למראה פשוט, טבעות טבור הפוכות תמיד שם כדי לשרת אותך עם מגוון רחב של צורות וגדלים. בהשוואה לטבעות סטנדרטיות, לטבעות הטבור ההפוכות הללו יש הרבה יותר מגוון.

5. יתרון מרכזי נוסף של טבעות הבטן ההפוכות הוא שהמראה התלוי האופייני של החפץ הופך אותו לאופנתי יותר לקנייה מאשר טבעות בטן רגילות ואם לא שקלת לקנות אחת עדיין, הגיע הזמן שתשקול לענוד אחת עכשיו.


Source by Christine Crotts

About admin

Check Also

הליכי הפין יוצאי הדופן – אמנות הפין המפתיעה ביותר

כשזה מגיע לפין של גבר, בדרך כלל אין יותר מדי הפתעות כשמגיע הזמן לחשיפה המינית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments