5 סימנים שאתה בחנות הקעקועים הלא נכונה

1. מריח רע – חנויות קעקועים צריכות להריח כמו מוצרי ניקוי ואוויר סטרילי, אם נכנסת לחנות קעקועים והתקבלה בברך עשן גדול, או ריח מסריח אחר שאתה עלול להיות במקום הלא נכון. לבעלי חנות הקעקועים ולאמן לא אכפת מהריח של החנות הוא אינדיקטור טוב לכך שרמת העיקור עשויה להיות נמוכה.

2. בעלי חיים – בחלק מהסלונים הבעלים יציב כלוב נחש או כלב יתרוצץ. זוהי הפרה של כללי הבריאות של רוב המדינות ובכל מקרה מצב מגעיל הימנע תמיד מכל חנות קעקועים בה נמצאים בעלי חיים. לצד הריח נוכחותם של בעלי חיים פוגעת בכל אזור סטרילי שהאמן הקים.

3. עובדים מלוכלכים – עובדי חנויות קעקועים צריכים להיות נקיים כשהם לובשים לא רק כפפות סטריליות ומשתמשים בציוד סטרילי. אבל שם גם ההיגיינה האישית צריכה להיות גבוהה. אם הקעקוע שבחרת מלוכלך, יש בו דיו או כתמים אחרים על הבגדים, כדאי שתעזוב. אם האמן אינו שומר על ניקיון האדם שלו, אזור העבודה שלו כנראה נמצא בחוסר סדר דומה.

4. חדר אמבטיה רע – בדוק את חדר הרחצה בחנות הקעקועים אליה אתה מתכנן להגיע מראש. האם הוא נראה ומריח נקי? מראה חדר האמבטיה ייתן לכם מושג לגבי רמת הניקיון בעסק. אם העובדים נוקטים יחס נונשלנטי לניקיון חדרי הרחצה הם עשויים להיות גם אדישים בניקיון של תחנות אישיות שם.

5. "מצטער שנגמר לנו הדיו" – שום דבר לא אומר שאתה בחנות הלא נכונה כמו "מצטער שנגמר לנו הדיו". אולי הדיו השחור שלה או אדום או ירוק, אבל השאלה היא אותו הדבר איך יכול להיגמר לחנות קעקועים מכל דבר, והרבה פחות דיו קעקועים. זה קורה כל הזמן, זה בדרך כלל סימן של אמן קעקועים שלא רוצה לעשות את העבודה. אבל גם אם החנות באמת חסרת צבע מסוים של דיו קעקוע זה עדיין סימן טוב שאתה בחנות הלא נכונה.


Source by Bobby Alexander

About admin

Check Also

יש לך קעקוע? אתה עלול להיות בסיכון לסרטן

האם יש לך כרגע קעקוע או שוקל לעשות? אז כדאי לקרוא על ההשפעות של השגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments